انتشار اطلاعاتی جدید از اسمارت فون گوگل پیکسل 4a

تصاویر جدید از اسمارتفون جدید گوگل پیکسل 4a به بیرون درز کرده است که اطلاعات خوبی از طراحی نمایشگر و بدنه پشتی این تلفن را در اختیار ما قرار می‌دهد. در این تصاویر طراحی جایگاه دوربین اصلی و سلفی را به همراه کیس محافظ اصلی تلفن مشاهده کرد.

گوگل از طراحی حفره پانچ شده برای تعبیه دوربین سلفی در نمایشگر پیکسل 4a استفاده کرده است. البته، یک فضای خالی کوچک بین حفره و لنز دوربین سلفی دیده می‌شود که چنگی به دل نمی‌زند. یک تفاوت هم بین سه تصویر اول و تصاویر آخر مشاهده می‌شود؛ به نظر می‌رسد که ابعاد لنز‌ها با هم فرق دارند.

در بخش طراحی پشت تلفن از هیچ طرح زیبا و خیره‌کننده‌ای استفاده نشده است، بنابراین، اسمارتفون گوگل در این بخش، هیچ امتیاز مثبتی را دریافت نمی‌کند. جایگاه مربعی شکل لنز‌های دوربین اصلی این گوشی همانند هم‌خانواده‌ خود است، اما این تلفن فقط از یک سنسور بهره می‌گیرد.

سنسور اثرانگشت به پشت تلفن برگشته و این مورد نشان می‌دهد که تلفن جدید گوگل از نمایشگر LCD استفاده می‌کند. در رابطه با وجود جک 3.5 میلی‌متری هدفون در این تلفن باید بگوییم که طبق شایعات منتشر شده، در بخش بالایی بدنه پیکسل 4a این پورت تعبیه شده، اما در این مرحله، هیچ تصویری از بخش بالای تلفن در اختیار ما قرار نگرفته است.

این احتمال وجود دارد که یکی از مدل‌های پیکسل 4a از اینترنت 5G پشتیبانی کند. در صورت تبدیل شدن احتمال به یقین تبدیل شود، پس اولین تلفن 5G گوگل به‌زودی روانه بازار می‌شود. اسمارتفون‌های سری پیکسل 4a قبل از معرفی پرچمداران جدید گوگل، یعنی پیکسل 5، در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند.

منبع GSM Arena
ممکن است شما دوست داشته باشید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان