سرفیس بوک 3 مایکروسافت جان یک نفر را از مرگ حتمی نجات داد!

سرفیس بوک 3 ضخیم‌ترین دستگاه همراه سری سرفیس مایکروسافت به‌شمار می‌رود. این محصول ظاهرا به حدی ضخیم است که موفق به مهار یک گلوله شده است.

یک توئیت منتشر شده در روز 10 اکتبر 2020 (19 مهرماه) نشان‌دهنده ایجاد حفره گلوله بر روی سرفیس بوک است. یک کاربر توئیتری با نام Aaron این تصویر را به اشتراک گذاشت و در روز پایانی هفته توجه زیادی را به سوی خود جلب کرد. به گفته آقای Aaron دستگاه سرفیس بوک جان وی را نجات داده است.

“لپ‌تاپ من به‌معنای واقعی کلمه جان من را نجات داد. فردی در ساختمان از طبقه پایین به سوی من شلیک کرد. این گلوله به دستگاه سرفیس بوک من اصابت کرد.”

آقای آرون ادعا کرده که شخص مهاجم از طبقه پایین ساختمان به سوی وی شلیک کرده و گلوله توسط سرفیس بوک او متوقف شده است. باور کردن چنین داستانی دشوار به‌نظر می‌رسد؛ اما در این میان اتفاقات عجیب‌تری نیز روی داده است. بدون مشاهده ساختمان مورد اشاره و بررسی دقیق صحنه حادثه به سختی می‌توان در خصوص صحت و سقم چنین داستانی اظهارنظر کرد.

همچنین نامبرده تصویری از یک تختخواب که ظاهرا در معرض شلیک گلوله قرار گرفته را منتشر کرده است. هنوز مشخص نیست که آیا یک سرفیس‌بوک واقعا موفق به مهار گلوله شده است یا خیر؛ اما یقینا یک دستگاه کروم‌بوک قادر به مهار چنین شلیکی نخواهد بود. شما در خصوص این داستان چه‌طور فکر می‌کنید؟ به‌نظر شما آیا یک سرفیس‌بوک واقعا از توانایی مهار یک گلوله برخوردار است؟

منبع WindowsCentral
ممکن است شما دوست داشته باشید
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان