چرا عضویت در دیجی‌پلاس برای طرفداران خرید آنلاین مقرون‌به‌صرفه‌تر است؟

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا از مرداد 1399 سرویس اشتراکی «دیجی‌پلاس» را راه‌اندازی کرد. سرویسی که می‌خواهد لذت خرید آنلاین را برای مشتریان وفادار دو چندان کند و کل فرایند خرید هم آسان‌تر، سریع‌تر و به‌صرفه‌تر شود. شاید بتوان از «آمازون پرایم» به عنوان نمونه خارجی «دیجی‌پلاس» نام برد.

مشتری با پرداخت هزینه اشتراک، عضو سرویس «دیجی‌پلاس» می‌شود تا از چندین امتیاز و مزیت ویژه در مقایسه با کاربران عادی برخوردار شود. کاربر می‌تواند چندین خرید زیر ۲۰۰ هزار تومان داشته باشد (در صورتی که کالاها سوپرمارکتی نباشند) و چهار بار در ماه از قابلیت ارسال رایگان استفاده کند. شگفت‌انگیزها و تخفیف‌های ویژه دیجی‌کالا زودتر از سایر کاربران برای او به نمایش درمی‌آیند و این شانس را دارد که زودتر آن‌ها را خریداری و رزرو کند. می‌تواند کالاهایی را خریداری و پول نقد جایزه ببرد که مستقیماً وارد کیف پول دیجی‌کالای وی شده و دوباره با آن‌ها خریدهای بیشتری داشته باشد. ضمانت ۷ روز بازگشت کالا برای اعضای دیجی‌پلاس به ۳۰ روز افزایش پیدا می‌کند و برخی پیشنهادهای ویژه که فقط برای او نمایش داده می‌شوند و قابل استفاده برای کاربران عادی نیست.

پیش از هر چیز از شما دعوت می‌کنیم تا ویدئو اختصاصی ما را در این زمینه ببینید:

در اینجا نمی‌خواهیم درگیر جزئیات امتیازهای اعضای این سرویس شویم؛ چون با مراجعه به بخش دیجی‌پلاس سایت دیجی‌کالا می‌توان به صورت گرافیکی و انیمیشنی به طور کامل با این امتیازهای ویژه آشنا شد.

در این مطلب می‌خواهیم خودمان را به جای یک کاربر عادی بگذاریم و بررسی کنیم چرا باید یا نباید عضو این سرویس شویم و سرویس دیجی‌پلاس برای من خریدار و مشتری دیجی‌کالا چه مزایای واقعی یا بهتر بگوییم آورده مالی و اعتباری دارد؟ چگونه دیجی‌پلاس می‌تواند لذت خرید را چندین برابر ‌کند؟ اصلا بیایید بررسی کنیم این سرویس برای چه مشتریانی مناسب است و اگر عضو دیجی‌پلاس نشویم چه ضررهایی کردیم؟

پیش از ورود به اصل بحث، بهتر است بدانید حق اشتراک سرویس دیجی‌پلاس چندان بالا نیست و یک ماهه آن برای شما ۵۰ هزار تومان و سه ماهه ۱۵۰ هزار تومان تمام می‌شود که البته همیشه دیجی‌کالا تخفیف‌هایی در نظر می‌گیرد. مثلاً در زمان نگارش این مطلب، سرویس یک ماهه با ۲۰ درصد تخفیف ۳۹.۹۰۰ هزار تومان و سرویس سه ماهه با ۴۷ درصد تخفیف، ۷۹.۹۰۰ هزار تومان شده است.

شگفت‌انگیزها اول برای شما

اگر یک مشتری وفادار دیجی‌کالا باشید و در ماه چند خرید و سفارش داشته باشید؛ خوب می‌دانید کالاهای شگفت‌انگیزها همیشه بخش جذابی است؛ رقابتی چند میلیون نفری برای تعداد محدودی کالا که در یک بازه زمانی کوتاه و مشخص با تخفیف‌های ویژه عرضه می‌شوند و هرکس زودتر خرید کند کالاهایی را زیر قیمت بازار خریده است و کمی تعلل، برابر است با ناموجود شدن آن کالای شگفت‌انگیز است.

اولین مزیت ویژه سرویس دیجی‌پلاس درست همینجاست؛ شما می‌توانید ۳۰ دقیقه زودتر از کاربران عادی، کالاهای تخفیف‌دار و شگفت‌انگیز را ببینید و برای خریدشان اقدام کنید. شگفت‌انگیزها ابتدا برای شما نمایش داده می‌شوند یا بهتر است بگوییم از شما اجازه گرفته می‌شود تا برای دیگران نمایش داده شوند.

دقت کنید اینجا درباره کالایی با چند ده هزار تومان تخفیف صحبت نمی‌کنیم. شاید روی برخی از کالاهای شگفت‌انگیز چند صد هزار تومان و حتی چند میلیون تومان تخفیف خورده باشد و این شما هستید که شانس خرید این کالا را زودتر از چند میلیون کاربر دیگر دارید.

مثل این است که با پرداخت هزینه اشتراک ماهیانه ۵۰ هزار تومان، چندین کالای شگفت‌انگیز از دیجی‌کالا خریده‌اید که سود شما روی آن‌ها چندین برابر است. امتیاز ویژه دیجی‌کالا برای باشگاه کاربران پلاس به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ روزانه ۵ پیشنهاد خرید شگفت‌انگیز اختصاصی به آن‌ها ارائه می‌شود که کاربران عادی چنین امکانی ندارند.

یک ماه تست رایگان

چه حس و حالی خواهید داشت اگر به شما بگویند هر کالایی را که از فروشگاه ما بخرید امکان یک ماه تست و تعویض رایگان دارد؟ دیجی‌کالا فروشگاهی با بیش از ۳ میلیون تنوع کالایی است و شما اگر عضو سرویس دیجی‌پلاس شوید برای خرید هریک از این اجناس، ۳۰ روز ضمانت بازگشت کالا دارید. فراموش نکنید که کاربران عادی فقط ۷ روز ضمانت بازگشت کالا دارند!

یک ماه تست رایگان برای شما اطمینان خاطر و امنیت خرید به همراه می‌آورد و دیگر دلهره خریدهای عجولانه را نخواهید داشت. آیا این کالا با طراحی دکوراسیون خانه من تناسب دارد؟ آیا کیفیت این جنس همانی است که انتظار دارم؟ آیا پس از چند روز خراب نمی‌شود و می‌توانم تعویض یا مرجوع کنم؟ آیا فرصت می‌کنم به دیگران نشان بدهم و نظرشان را بپرسم؟

عضویت در دیجی‌پلاس به شما این آرامش و اطمینان خاطر را می‌دهد که کالاهای خود را سفارش داده و پس از تحویل، بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید یا اگر با مشکل و خرابی روبرو شوید با دیجی‌کالا تماس گرفته و آن را مرجوع کنید.

زود دریافت کنید؛ رایگان دریافت کنید

برای برخی از کاربران، زمان ارسال کالا از اولویت بالایی برخوردار است. همین الان چیزی در خانه کم دارند و ترجیح می‌دهند از فروشگاهی خرید کنند که تا یک ساعت دیگر آن را به دست‌شان برساند. انتظار برای دریافت سفارش همیشه آزاردهنده است؛ به‌ویژه اینکه اگر شما یک خریدار دائمی آن فروشگاه باشید و هر هفته چندین سفارش خرید بدهید.

اگر شما هم این چنین هستید و کمی هم از دست طولانی شدن ارسال‌های دیجی‌کالا کلافه شده‌اید در سرویس دیجی‌پلاس یک قابلیت خوب در نظر گرفته شده است؛ علاوه بر اینکه می‌توانید چندین سفارش (غیر سوپرماکتی) زیر ۲۰۰ هزار تومان را رایگان دریافت کنید شانس استفاده از سرویس «ارسال فوری دیجی‌پلاس» را دارید.

کالاهایی که شامل ارسال فوری دیجی‌پلاس می‌شوند در بازه زمانی بسیار کوتاه ۲ الی ۴ ساعته به دست شما می‌رسند؛ یعنی بهترین راه‌حلی که می‌توانید برای خلاص شدن از دست انتظارهای چند روزه برای دریافت یک سفارش در پیش بگیرید. حتی اگر سرویس «ارسال فوری دیجی‌پلاس» را هم نادیده بگیریم باز هم دریافت ۴ سفارش با ارسال رایگان در ماه، صرفه اقتصادی دارد. شما برای یک سفارش زیر ۲۰۰ هزار تومان چقدر هزینه پرداخت می‌کنید؟

حالا برای ۴ سفارش در ماه چقدر می‌شود؟ بهتر است این طور به مسأله نگاه کنیم که چقدر پیش می‌آید که هر ماه چند سفارش زیر ۲۰۰ هزار تومان داشته باشید و بخواهید ۴ سفارش را رایگان دریافت کنید؟ با کمی دقت و محاسبه‌ی سر انگشتی راحت می‌توانید سود بالای این معامله را محاسبه کنید و ببینید اگر عضو دیجی‌پلاس نشوید و بعد سفارش‌های زیر ۲۰۰ هزار تومان از دیجی‌کالا بدهید؛ چقدر ضرر کرده‌اید!

بخشی از مبلغ خرید، به حسا‌بتان برمی‌گردد

یکی از دیگر مزایای ویژه کاربران دیجی‌پلاس، خرید از میان ۵۰ هزار کالا و دریافت هدیه نقدی است. به زبان ساده، یک کالا بخرید و کیف پول خود را برای خرید بعدی شارژ کنید. هرچقدر خرید شما بالاتر باشد؛ هدیه نقدی بیشتری به کیف پول دیجی‌کالای شما واریز می‌شود.

وقتی چندین خرید در ماه یا هفته داشته باشید؛ جمع هدیه‌های نقدی شما به تدریج افزایش پیدا می‌کند و خودش می‌تواند یک خرید رایگان برای شما به همراه داشته باشد. بسیاری از ما شاید از خرید تخفیف‌دار یا ارزان کالاها آن‌قدر خوشحال نشویم که هدیه نقدی می‌تواند برایمان شادی‌آور باشد. فروشگاه‌های زیادی در قبال تعداد مشخص کالا یا سقف مشخصی از خرید، امتیازهایی به مشتری می‌دهند و جمع آن امتیازها می‌تواند درصد تخفیفی را شامل بشود ولی در سرویس دیجی‌پلاس درباره یک هدیه نقدی واقعی صحبت می‌کنیم.

هدیه نقدی که در صورت خرید کالاهای نشان‌دار، بعد از نهایی شدن فرایند خرید (پایان 30 روز مهلت بازگرداندن کالا) وارد کیف پولتان می‌شود و در خریدهای بعدی قابل استفاده است. وقتی کاربر با هر خرید خود می‌تواند از دیجی‌کالا هدیه نقدی دریافت کند می‌تواند برای تبدیل شدن به یک کاربر ویژه تجدید نظر کند.

کاملا ویژه برای شما

اعضای سرویس دیجی‌پلاس دو امتیاز ویژه دیگر نسبت به کاربران عادی دارند. نخست اینکه اگر ظرفیت ارسال یک کالا تکمیل شده باشد؛ برای عضو دیجی‌پلاس هیچ دری بسته نیست. دیجی‌کالا به طور اختصاصی سفارش‌های شما را رسیدگی و در اسرع وقت ارسال خواهد کرد. به نوعی می‌توان گفت یک ظرفیت و بازه ارسال اختصاصی برای شما در نظر گرفته است. امتیاز مهم دیگر هم خط تماس پشتیبانی ویژه است تا بتوانید زودتر به اپراتورهای دیجی‌کالا متصل شوید و مشکلات خود را انتقال دهید. این امتیازهای ویژه تجربه خرید لذت‌بخش‌تر و مطمئن‌تر را تضمین می‌کنند.

علاوه بر اینها اگر عضویت دیجی‌پلاس را داشته باشید در اولویت قرار می‌گیرید؛ یعنی شامل ظرفیت اختصاصی برای ظرفیت‌های تکمیل شده ارسال می‌شوید و در مرکز تماس، پشتیبانی ویژه در اختیارتان خواهد بود.

چون شما خاص هستید

سرویس دیجی‌پلاس راه‌حلی مطمئن برای بسیاری از دغدغه‌هایی است که طی سالیان گذشته در خرید از یک فروشگاه آنلاین داشتید. با استفاده از این سرویس، شما می‌توانید راحت‌تر خرید کنید، سفارش‌ها زودتر به دست شما می‌رسند، زمان کافی برای بررسی کالا و تعویض یا مرجوعی دارید؛ از تخفیف‌های تضمین‌شده برخوردار هستید؛ جزو اولین نفراتی هستید که از یک تخفیف و پیشنهاد شگفت‌انگیز مطلع می‌شوند؛ محصولاتی ویژه برای خرید شما عرضه می‌شوند و هزینه‌های ارسال کمتری می‌پردازید.

بنابراین اگر از طرفداران خرید آنلاین هستید عضویت در سرویس دیجی‌پلاس منطقی‌تر است!

ممکن است شما دوست داشته باشید
5 دیدگاه
 1. سوسیس می گوید

  همه ملبغ هدیه دیجی پلاس رو پرداخت نمیکنه من زیاد خرید میکنم برای همین رسید به ۹۰۰هزار تومان ازز این ۹۰۰ هزار فقط ۳۰۰ تومانشو واریز کرد توی افلیت دیجی کالاهم همینطور بود بااینکه میگفتن ۲۰ درصد در کل کسرمیکنیم ولی مبلغ مثلا ۲۴۰ تومان بود ۱۶۰ تومان واریز میکرد مردمو احمق فرض میکنن

 2. امیر می گوید

  متاسفانه دیجی کالا از وقتی که مارکت پلیس شده نظارتی چندانی بر فروشندگان و قیمت ها وجود نداره نمونه‌اش من یه کالا رو ۸۰ تومن خریدم هنوز به دستم نرسیده بود فروشنده قیمت رو به ۴۳ تومن کاهش داد درصورتی که نه شگفت‌انگیز شده بود و نه اتفاقی رخ داده بود که قیمتش پایین بیاد و عین این اتفاق ۳ بار برایم اتفاق افتاده یا اینکه یک بار یه جفت کفش ۳۰۰ تومنی رو شگفت‌انگیز کرده بود ۱۳۰ تومن بعد یکی دو‌هفته قیمت اصلیش رو گذاشتن ۱۴۰
  البته این چند نمونه بود که شخصا تجربه کرده‌ام.
  برای همه اینا هم از تحربه‌ام نوشتم تو‌کامنتها حتی یه کامنت هم‌تایید نشد.
  تازه دیجی کالا پر شده از اجناس فیک و بی کیفیت با قیمتهای فضایی البته در این بین هم فروشندگان منصف هستند.
  در کل من الان از دیجی کالا خرید نمیکنم مگه اینکه راه دیگه‌ای نداشته باشم مخصوصا اگه فروشنده خود دیجی کالا نباشه.

  موافقم ۱
 3. امیر می گوید

  در کل من الان مگه هیچ راه دیگری نداشته باشه وگرنه از دیجی کالا خرید نمیکنم مخصوصا اگه فروشنده خود دیجی کالا نباشه.

  موافقم ۱
 4. agh reza می گوید

  من سه ماهه گرفتم . به شدت صرفه داره بخصوص که از ارسال رایگانش استفاده میکنم و از کل پولش هم بیشتر در میاد

  موافقم ۲
  مخالفم ۴
 5. IL می گوید

  والا کاربران یه چیز دیگه میگنا! میخوان سر به تن دیجی و پلاسش که بیشتر ماینوسه نباشه :))

  موافقم ۴
  مخالفم ۲

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان