اپل به‌دنبال عرضه ایربادهای بی‌سیم بیتس استودیو بادز با طراحی بدون ساقه است

شرکت اپل روی ایربادهای بی‌سیم جدید خود کار می‌کند و این حقیقت بر هیچ‌کس پوشیده نیست. محصولات سری ایرپادز اپل بسیار موفق ظاهر شدند و بدیهی است که غول کوپرتینویی در صدد به‌روزرسانی آن‌ها خواهد بود. اما ایربادهای آینده اپل متعلق به سری ایرپادز نبوده و با برند بیتس به بازار عرضه خواهند شد. به بیان صادقانه این اقدام چندان مایه تعجب نیست؛ زیرا اپل مالک برند بیتس به‌شمار رفته و این نماد تجاری با تولید هدفون‌های برتر به شهرت رسیده است.

ایرفون‌های جدید با نام بیتس استودیو بادز تولید می‌شوند. به‌نظر می‌رسد که ایربادهای بی‌سیم جدید با سایر محصولات موجود در بازار به جز مدل‌های پیشین تولید شده توسط اپل شباهت دارند. در واقع ایرفون‌های بیتس استودیو بادز به لحاظ ظاهری هیچ شباهتی با ایرپادهای اپل ندارند. این ایرفون‌ها دارای طراحی عادی و بدون ساقه بوده و نماد تجاری “b” بیتس نیز با اندازه بزرگ روی آن‌ها حک شده است. بدین‌ترتیب اطرافیان کاربر به آسانی متوجه برند ایربادهای مورد استفاده توسط وی خواهند شد. محصولات بیتس با این نماد تجاری به شهرت رسیده‌اند و بخش عمده‌ای از این موفقیت نیز مدیون همین شهرت است.

موضوع جالب‌توجه این‌که اپل شخصا به موجودیت این ایربادها اشاره کرد. تصاویر اخیرا منتشر شده توسط کمپانی از نسخه‌های آزمایشی iOS 14.6 و tvOS 14.6 چنین واقعیتی را تائید می‌کنند. بنابراین ماهیت وجودی این ایربادها پیش از معرفی رسمی آن‌ها مورد تائید قرار گرفته است.

موعد رونمایی از ایرفون‌های بیتس استودیو بادز کماکان به‌طور دقیق اعلام نشده است؛ اما با توجه به ظاهر شدن آن‌ها در نرم‌افزارهای بتا انتظار می‌رود که این سناریو در آینده‌ای نه‌چندان دور و احتمالا پس از انتشار نسخه نهایی سیستم‌عامل iOS 14.6 عملی شود. موضوع جالب‌توجه اینکه بر اساس برخی گزارشات مدل آینده ایرپادز پرو نیز از الگوی طراحی مشابه با بیتس استودیو بادز بهره برده و از به‌کارگیری نماد تجاری اپل به‌طور کامل صرفنظر خواهد کرد.

منبع gsmarena
ممکن است شما دوست داشته باشید
2 دیدگاه
  1. عماد می گوید

    دوتا برند شاخ باهم تولید کنن معمولا گند میزنن

  2. نگین میرزائی می گوید

    چه خوشگلن اینا با ست ورزشی خیلی خوب میشه 😍

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان