ویژگی جدید اینستاگرام برای افزایش امنیت کاربران!

ITRESAN-11-1394 (74)گفته می‌شود که شبکه اجتماعی اینستاگرام به‌آرامی در حال ارایه مزایای جدید برای کاربران خود است. این شبکه اجتماعی در طول چند سال گذشته به یکی از مهم‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سراسر جهان تبدیل شده است و 10 حساب کاربری برتر اینستاگرام، بیش از 30 میلیون پیرو را برای خود می‌بینند. شاید درست به همین دلیل باشد که مسئولان این شبکه اجتماعی تصمیم به استفاده از شناسایی دوعاملی برای آن گرفته‌اند تا لایه‌ای دیگر به امنیت آن بیفزایند. البته این شبکه اجتماعی که تحت مالکیت فیس‌بوک قرار دارد، اعلام کرده است که این سیستم را به‌آرامی به کاربران خود ارایه خواهد کرد.

گفته می‌شود که مسئولان اینستاگرام در سال گذشته میلادی شروع به آزمودن قابلیت شناسایی دوعاملی کرده بودند که البته این مکانیزم با مدل مرسومی که با آن آشنایی داریم، بسیار متفاوت عمل می‌کند. هنگامی که این مزیت به کاربران ارایه می‌شود، آن‌ها یک کد ریست را دریافت می‌کنند که می‌توانند آن را جایی یادداشت کرده و یا از آن اسکرین شات بگیرند. با این‌حال نسخه‌ای که امروز روانه بازار شده است، مدل آشنای ارسال کد دسترسی متنی در زمان لاگین کردن بوده است.

اینستاگرام به خانه‌ای برای افراد مشهور تبدیل شده و بسیاری از آن‌ها با انجام تبلیغات، پول خوبی از این شبکه اجتماعی به دست می‌آورند، به همین دلیل نیز این شبکه اجتماعی به یک مرکز بسیار محبوب برای هکرها تبدیل شده است. جالب است که با یک جستجوی ساده در موتور جستجوی گوگل می‌توانید به وب‌سایت‌هایی دسترسی داشته باشید که مدعی هستند که حساب سایر کاربران را هک کرده‌اند و در کنار آن نیز وب‌سایت‌هایی را خواهید دید که به شما یاد می‌دهند که چگونه حساب هک شده را بازگردانید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH