هدست واقعیت افزوده اپل زودتر از موعد مقرر رونمایی خواهد شد

Catcher نام شرکتی است که برای محصولات اپل از قبیل آی‌فون و آی‌پد فریم و قاب‌های فلزی تولید می‌کند. رییس این شرکت، Allen Horng، اخیرا اعلام کرده که قاب جدیدی در یک خط تولید تازه، تولید خواهد کرد. برخی تحلیل‌گران اعتقاد دارند این مساله نشان می‌دهد Catcher برخی از قطعات هدست واقعیت افزوده اپل را تولید خواهد کرد. این همان دستگاهی است که برخی افراد چون Piper Jaffray آن را بزرگ‌تر از آی‌فون دانسته‌اند.

مانستر و دیگر تحلیل‌گران انتظار داشتند تا هدست اپل، که با نام عینک اپل نیز شناخته می‌شود، در سال 2020 رونمایی شود. حتی تیم کوک، مدیر اجرایی شرکت اپل نیز چند ماه پیش بیان کرد که دنیای تکنولوژی به سطحی از بلوغ نرسیده که این چنین محصولی را عرضه کند. با این وجود، مدیر شرکت Catcher، سه ماهه اول سال 2018 را که معمولا کار کمتر می‌شود، به لطف خط تولید جدید پر کار دانسته است.

هدست واقعیت افزوده اپل

کوانتا، یکی از شرکت‌هایی که کار اسمبل محصولات اپل را انجام می‌دهد، به‌تازگی قراردادی با شرکت Lumus امضا کرده است که به موجب آن، کار تولید دوربین‌های اپتیکال استفاده شده در هدست‌های واقعیت افزوده را انجام خواهد داد. همین شرکت که در تولید اپل واچ و مک‌بوک نقش دارد، عنوان کرده بود که در سال 2019 آماده رونمایی از یک هدست جدید خواهد بود. اگرچه کوانتا مشخصا عنوان نکرده این محصول برای اپل است، اما هدست گفته شده با اسم مدل T2888 و بر روی سیستم عامل جدیدی تحت عنوان rOS عرضه خواهد شد.

با این تفاسیر، ظاهرا باید در محدوده زمانی سال 2018 تا 2019 شاهد رونمایی از بزرگ‌ترین قدم اپل در دنیای فناوری باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
3 دیدگاه
  1. AliMansori می گوید

    بلد نیست چیزی بسازه یه سال لفتش میده

  2. Sahand می گوید

    اگه واقعا این باشه خیلی خوشگله

  3. Nazijan می گوید

    زحمت کشید بعد این همه مدت تازه ساختش تموم شد

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.