بهترین اینترنت خانگی کدام است؟ بررسی جامع سرویس‌های اینترنتی 10 شرکت بزرگ ایران

بهترین اینترنت خانگی برای کدام شرکت است؟ بهترین اینترنت در ایران را چه شرکتی ارائه می‌دهد؟ بهترین سرویس اینترنت adsl کدام است؟ در مراکز استان‌ها مانند تهران، مشهد، اصفهان و تبریز، چه شرکتی کیفیت بهتری دارد؟ افرادی که از اینترنت ADSL خانگی استفاده می‌کنند قطعا بارها به دنبال جواب این سوال‌ها بوده‌اند.

در این مطلب به جواب تمامی این سوال‌ها خواهید رسید. به دلیل تنوع سرعت و حجم ارائه شده در سرویس‌های اینترنتی و همچنین تفاوت قیمتی و کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های اینترنتی در شهر یا مناطق مختلف، شناسایی بهترین اینترنت در ایران کار بسیار دشواری است. در واقع جواب این سوال برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

این که شما در کدام شهر و منطقه زندگی می‌کنید و مصرف اینترنت‌تان چقدر است، از عواملی هستند که موجب می‌شود جواب سوالات بالا برای شما و یا هر شخص دیگری متفاوت باشد.

در این مطلب تمامی سرویس‌های اصلی و مشهور 10 شرکت اینترنتی ایران شامل شرکت مخابرات، پیشگامان، شاتل، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، صبانت، فن‌آوا، رهام داتک و عصرتلکام را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

همچنین در انتهای مطلب به کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های نام برده در تمامی مراکز استان‌های کشورمان نیز اشاره خواهیم داشت و بر اساس آمار رسمی نشان می‌دهیم که چه شرکت‌هایی در چه شهرهایی کیفیت ارائه خدمات بهتری دارند.

با مطالعه این مطلب خواهید دانست که بهترین اینترنت خانگی برای شما کدام سرویس و از کدام شرکت است.

قبل از مطالعه ادامه مطلب، به نکات زیر توجه کنید:
 • تمامی قیمت‌ها به تومان است.
 • در جداول زیر اطلاعات سرویس‌ها برای اشتراک یک ماهه ثبت شده، برای آشنایی با سرویس‌های سه، شش و دوازده ماهه به سایت شرکت اینترنتی مورد نظر مراجعه کنید. البته قابل ذکر است که هر شرکت، قیمت و حجم سرویس‌های بیش از یک ماه (طولانی مدت) را متناسب با سرویس‌های یک ماهه خود در نظر گرفته است.
 • مبنای مصرف جدول‌های پایین، میزان حجم ترافیک بین‌الملل است. برای به دست آوردن مقدار مجاز ترافیک داخلی، حجم هر بسته 2 برابر می‌شود.
 • اکثر شرکت‌های بررسی شده در این مطلب، به جز سرویس‌هایی که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، سرویس‌های دیگری را نیز ارائه می‌دهند که با ورود به سایت هر شرکت، می‌توانید به جدول کامل سرویس‌ها و تعرفه‌های اینترنت ارائه شده آن شرکت دسترسی داشته باشید.
 • در جداول زیر، بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین سرویس اینترنت از سمت چپ به راست به ترتیب قابل مشاهده است.
 • در طرح جدید ارائه سرویس‌های اینترنت بر اساس مقدار مصرف منصافانه، تعدادی از شرکت‌ها دو نوع خدمات برنزی و نقره‌ای ارائه می‌دهند.
 • سرویس‌ها برنزی برای افرادی است که استفاده محدودی از اینترنت خانگی دارند و شامل پهنای باند کمتر و ارائه خدمات پشتیبانی ضعیف‌تر است اما قیمت مناسب‌تری دارد.
 • سرویس‌های نقره‌ای نیز شامل پشتیانی حضوری، پهنای باند زیاد و خدمات پس از فروش بهتر با قیمت بالاتر است. برای مشاهده دقیق‌تر خدمات ارائه شده در دو سرویس برنزی و نقره‌ای به سایت شرکت مربوطه مراجعه کنید.
 • شرکت‌هایی که به جای سرویس‌های برنزی و نقره‌ای، تنها یک نوع سرویس اینترنت ارائه می‌دهند، جای سرویس دیگر آن‌ها در جدول خالی خواهد بود.
 • جداول زیر بر اساس مقدار سرعت دسته‌بندی شده‌اند.
 • این اطلاعات تا آخر تیر ماه 1400 آپدیت شده است.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای انتخاب سرویس مناسب، می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

بهترین سرویس اینترنت خانگی با سرعت 512 کیلوبیت در ثانیه:

برای سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه تمامی شرکت‌های اینترنتی حجم سرویس محدودی را در نظر گرفته‌اند. اما همانطور که مشاهده می‌کنید شرکت مخابرات، پیشگامان و آسیاتک، حجم بیشتری را متناسب با هزینه دریافتی ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت خانگی با سرعت یک مگابیت در ثانیه:

با افزایش سرعت اینترنت خانگی در سال‌های اخیر، سرعت یک مگابیت بر ثانیه نیز مانند سرویس‌های 512 کیلوبات بر ثانیه، طرفداران کمتری دارد و اکثر مشترکین به دنبال سرعت اینترنت بالاتری هستند. اما در همین دسته، شرکت‌‌های مخابرات، آسیاتک و پیشگامان، سرویس‌های خوب و اقتصادی را ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت خانگی با سرعت دو مگابیت در ثانیه:

بهترین اینترنت adsl برای سرعت یک مگابیت برثانیه توسط شرکت‌های مخابرات، های وب و پارس آنلاین ارائه می‌شود.

بهترین اینترنت adsl با سرعت سه مگابیت در ثانیه:

سرویس سه مگابیت بر ثانیه نیز طرفدارن محدودی دارد اما اگر به دنبال خرید اینترنت خانگی با این سرعت هستید، می‌توانید به شرکت‌های مخابرات، رهام داتک و های وب مراجعه کنید.

بهترین اینترنت adsl با سرعت چهار مگابیت در ثانیه:

بهترین سرویس اینترنت با سرعت 4 مگابیت توسط شرکت پارس آنلاین و های وب ارائه می‌شود. شرکت‌های عصر تلکام و صبانت نیز با استراتژی عرضه سرویس‌هایی با حجم بالا و قیمت مناسب، به دنبال جذب کاربران خواهان این سرویس‌ها هستند و سرویس‌های سرعت پایین آن‌ها معمولا حجم و قیمت مناسبی ندارد.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت ایران با سرعت هشت مگابیت در ثانیه:

بهترین اینترنت خانگی برای سرعت 8 مگابیت را می‌توانید از شرکت مخابرات دریافت کنید. شرکت مخابرات که برای سرویس‌های سرعت پایین، تعرفه‌های بهتری را در نظر گرفته بود، برای سرویس‌های سرعت بالا تعرفه‌های جذابی ارائه نمی‌دهد و شرکت‌‌های های وب و پارس آنلاین و های وب حجم و تعرفه‌‌های بهتری دارند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت ایران با سرعت شانزده مگابیت در ثانیه:

در حال حاضر بالاترین سرعت در میان اکثر شرکت‌های اینترنتی، سرعت 16 مگابیت در ثانیه است، شرکت‌های پیشگامان، های وب و پارس آنلاین، سرویس‌های خوبی برای این سرعت دارند و پهنای باند بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر تهران برای کدام شرکت است؟

همانطور که در ابتدای متن گفتیم، وضعیت کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های اینترنت در شهر‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال بر اساس آمارهای ارائه شده توسط سامانه نت‌ سنج پلاس، در شهر تهران شرکت‌های اسیاتک، شاتل و پیشگامان کیفیت بهتر و شرکت‌های کیفیت رهام داتک، لایزر و حلما گستر کیفیت پایین‌تری را ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

این مطلب را نیز بخوانید: آموزش استفاده از سامانه نت سنج پلاس

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر مشهد برای کدام شرکت است؟

در شهر مشهد نیز شرکت‌های پارس آنلاین و شاتل بالاترین کیفیت و شرکت‌های مخابرات و حلما گستر کمترین کیفیت را ارائه می‌دهند.

در ادامه وضعیت کیفیت ارائه خدمات در 10 شهر پر جمعیت ایران (به جز تهران و مشهد) را مشاهده می‌کنید.

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر اصفهان برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهرکرج برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین سرویس اینترنت خانگی در شهر شیراز برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر تبریز برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر قم برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر اهواز برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین سرویس اینترنت adsl در شهر کرمانشاه برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر ارومیه برای کدام شرکت است؟

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای انتخاب سرویس مناسب، می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2,307 دیدگاه
 1. طاهرط می گوید

  سلام، برای شهر بابل، استان مازندران، شرکت مخابرات برا ارائه اینترنت خوب هست؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 2. اکبرفتحی می گوید

  سلام واسه شیراز بلوار فرصت شیرازی چی پیشنهاد میکنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان، شاتل و مخابرات

 3. امیر می گوید

  مندر شهر رباط کریمم برای استریم که حجم زیاد مثلا ۸۰ تا ۱۰۰ گیگ باشه چی پیشنهاد میدید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما باید یا اینترنت پونت تو پونت داشته باشید یا حداقل VDSL اصلا با ADSL کارتون راه نمیوفته

 4. Persian می گوید

  سلام ببخشید یک سوالی که دارم این هستش که بهترین اینترنت برای بندرعباس گلشهر جنوبی چه اینترنتی هستش آیا vdsl یا فیبر نوری پشتیبانی میکنه مخابرات با سرعت بالا یا نه
  و اینکه چه isp بهترین عملکرد رو داره توی بندرعباس

  باتشکر

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در مورد فیبرنوری اید از خود شرکت‌ها بپرسید ولی بعید میدونم در شهر شما کابل فیبر نوری داشته باشد
   در مورد شرکت‌ها هم اسیاتک و شاتل خوبن

 5. محمد رضا رحمانی می گوید

  سلام می خواستم بپرسم برای شهر سبزوار کدام شرکت خدمات بهتری دارد؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و پارس آنلاین

 6. حسین می گوید

  سلام برای گیم و وبگردی برای جنوب تهران کدوم اینترنت بهتره؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 7. شهرام می گوید

  سلام خسته نباشید برای منطقه رسالت تهران چه شرکتی رو پیشنهاد میفرمایید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 8. پگاه می گوید

  سلام، روزتون بخیر، برای شهر شاهین شهر چه شرکتی رو پیشنهاد میدید؟ با تشکر

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و شاتل

 9. زهره می گوید

  سلام
  من از آسیاتک گرفتم در چند ماه اخیر آسیاتک دیگه سرویس برنزی زیر ۴مگ نمیفروشه! با اینکه در سایت اصلی زدن که برنزی همه سرعت ها رو دارن اما در پنل مشتری سرویس های برنزی زیر ۴ مگ رو نمیفروشن و با پشتیبانی هم تماس گرفتم همین رو گفتن که زیر ۴ مگ نمیفروشن. (میتونم برای اثبات این مسئله عکس از پنل بفرستم) میخوام شرکت رو عوض کنم و از های وب یا پارس آنلاین بخرم. معمولا سرعت ۲ مگ برای من کافیه. میخوام بدونم های وب و پارس آنلاین تو پنل مشتری سرویس های ۲ یا ۳مگ رو میفروشن؟ ممنون میشم اگر کسی مشتری این دو شرکته پاسخ بده.

 10. مهدی می گوید

  سلام ببخشید برا پلی دادن چه نتی خوبه ؟ من مخابرات داشتم انقدر اذیت کردن که میترسم حتی سرویس اینترنت رو عوض کنم . با پیشگامان یه صحبتی کردم و آسیاتک هم تحت پوشش منطقه ما نیست خوبه خیالم راحت باشه؟؟؟؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان

 11. محمد می گوید

  سلام در کرمانشاه منطقه کوهساری کدوم شرکت بهترین اینترنت رو برای بازی و سرعت دانلود ارایه میدهد؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

 12. یاسین می گوید

  سلام،ما در پاکدشت منطقه مسکن امام رضا هستیم.اینتزنت ثابت از مخابرات ایران گرفتیم سرعت بشدت پایین هست ۱۰۰ کیلوبایت در بهترین شرایط هست.ما هم نمی‌دونستم و الکی هزینه کردیم.میخواستم بدونم که آیا شرکت های دیگر ارائه دهنده تو این منطقه ی ما اینترنت بهتری میدن؟اخه خودتون بگید با سرعت ۱۰۰کیلوبایت چیکار میشه کرد؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ابتدا بررسی کنید که مشکل کندی نت از ضعف سیم کشی منطقه، مشکل سیم کشی داخلی، مودم و دوری از منطقه مخابرات نباشد، چون در این حالت‌ها از هر شرکتی نت بگیرید وضعیت همونه
   اگر این مشکل‌ها را نداشتید از اسیاتک و پیشگامان نت بگیرید

 13. يگانه می گوید

  سلام سرعت اینترنتى که از مخابرات گرفتم خیلی پایین بود و دقیقا گفتن بخاطر فاصله تا مر کز هست. سوالم اینه که بهتر نیست حالا از مودم هاى point to point استفاده کنم از ایرانسل مودم WiFi بگیرم؟
  راهنمایى مى فرمایید آیا اگه مثلا از شاتل هم سرویس بگیرم باز دورو از مخابرات مسئله سازه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر مساله دوری از مخابرات باشد، از هر شرکتی بگیرید مشکل همین خواهد بود، به جاش میتونید اینترنت TD-LTE خریداری کنید

 14. هادی می گوید

  سلام برای استان قزوین شهرک کوثر خیابان معراج کدام شرکت اینترنت بهتری ارائه میده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

   1. یاسین می گوید

    سلام.من سرویس مخابرات دارم و پاکدشت هستم مسکن مهر..میگن حداکثر سرعتی که میتونیم بهت بدیم ۱۰۰کیلوبایت دانلودی هست ب عبارتی ۱ مگابایت.میگم تو این منطقه چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟شاتل خوبه؟و آیا می‌تونه سرویس پر سرعتی بهم بده

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، ابتدا از بقیه شرکت‌ها هم بپرسید که حداکثر سرعتی که می‌توانند بهتون بدن چنده، چون شاید ظرفیت خطتون همین قدر باشه و بیشتر کشش نداشته باشد.
     اما اگر خواستید به جز مخابرات نت بگیرید به سراغ پیشگامان و شاتل برید

 15. علی می گوید

  سلام؛
  برای فردیس کرج چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟؟
  من الان بسته یک ساله ۸ مگ آسیاتک دارم ولی سرعت از ۶۰۰ کیلوبایت بیشتر نمیره.چرا اینقدر سرعت پایینه؟؟
  یه مسئله ای هست اینه که بنده چه ۸ مگ،چه ۴ مگ،چه ۲ مگ میگیرم سرعت تغییری نمیکنه و نهایت تا ۶۰۰ میاد!!!!!!!!

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما مشکلتون از جای دیگه هست، یا فاصله منزل از مرکز مخابراتی دور است، یا کابل‌کشی ساختمونتون مشکل داره یا روی خط نویز دارید و یا شاید مودمتون قدیمی باشد، به هر حال دنبال رفع این موارد باشید زیرا با تغییر سرویس اتفاقی نمیافته

 16. TAHA می گوید

  برای شهرکرد بهترین شرکت ارائه دهنده ی اینترنت چیست برا گیم خوب باشه و سرعت بالایی داشته باشه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

   موافقم ۲
 17. پیمان می گوید

  با عرض سلام و وقت بخیر.ما ساکن حکیمیه هستیم و از اینترنت شرکت پارس آنلاین استفاده می کنیم. مشکل خاصی تا الان باهاش نداشیتم.مدرسه فرزند ما از نرم افزار ال ام اس استفاده می کنند که خیلی از برنامه می پریم بیرون یا قطع و وصلی زیاد داره.اگه براتون مقدوره بفرمائید آیا این مشکل از سرویس دهنده اینترنت هست یا سیستم و یا مشکل نرم افزاری. باکمال تشکر

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، تا حالا مشکلی در مورد نرم‌افزار نشنیدم، یک بار با نت موبایل متصل شید، ببینید تفاوتی دارد یا خیر، مشکل اینترنت با برخی نرم‌افزارهای صرفا به شرکت اون سرویس دهنده بر نمی‌گرده، یعنی ممکنه این نرم افزار کلا با پروتکل‌های اینترنت خانگی مشکل داشته باشد و شما از یک شرکت دیگه هم اینترنت بگیرید باز هم همین مشکلات رو تجربه کنید، البته اگر میتونید از بقیه همکلاسی‌های فرزندتون بپرسید که اون‌‌ها هم مشکل دارند یا خیر و این که اینترنتشون چیه؟

 18. صدیقه زالکان می گوید

  درود…..
  به نظر شما اینترنت خانگی در شهر تهران را از شرکت ها خریداری کنم یا از مخابرات؟…
  ساکن غرب تهران هستم….
  سپاس و بدرود….

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شرکت‌ها اسیاتک، پیشگامان و شاتل

 19. A می گوید

  سلام بهترین سرعت برای گیم کدوم شرکته؟ (اسلامشهر)

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک
   البته مورد خرید سرویس اعلام کنید که گیمیر هستید، پینگ رو براتون پایین میارند

 20. محمد جواد می گوید

  سلام خسته نباشید
  برای بیرجند اینترنت کدوم بهتره؟
  من یه چند سالی میشه اینترنت مخابرات دارم ولی اصلا ازش راضی نیستم، سرعت بسیار پایینه و خیلی قطع و وصل میشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل
   البته بررسی کنید مشکل قطعی از سیم‌کشی داخلی و مودمتون نباشد

 21. ماهان امانلو می گوید

  سلام ببخشید برای زنجان شهرک مهرارا کدوم شرکت برای adsl خیلی خوبه؟ ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و پیشگامان

 22. Atra می گوید

  سلام،پیشنهاد شما واسه مازندران ،شهر نوشهر چیه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و پارس انلاین

   موافقم ۱
 23. هانی می گوید

  توی شهر ساری کدوم اینترنت مناسب تره؟
  بیشتر برای بازی توی کامپیوتر با پینگ پایین و سرعت دانلود و آپلود بالا میخوام
  بعضی شرکت ها مثل رای نت و ماهان نت رو شنیدم برای گیمینگ و اپلود و دانلود تعریفشونو ولی باز نظر شما چیه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام در شهر ساری اسیاتک و شاتل از همه بهتر هستند.
   اگر برای گیم می‌خواید استفاده کنید بعد از خرید سرویس به شرکت زنگ بزنید و بگید که گیمر هستید، پینگ رو براتون پایین میارن
   در مورد رای نت و ماهان نت شخصا تجربه‌ای نداشتم واقعا نمیدونم

 24. عباس می گوید

  اینترنت مخابرات آشغال ترین اینترنت رو ارائه می ده کسی نخره وتقعا افتضاحه

  موافقم ۵
  مخالفم ۱
 25. Asal می گوید

  سلام وقتتون بخیر.
  ما نزدیک ده روز هست اینترنت فیبر نوری مخابرات نصب کردیم. منتها حجمش خیلی زیاد مصرف میشه. ما قبلا با اینترنت همراه روزی ۱ گیگ استفاده داشتیم ولی الان به روزی ۳،۴،۵ گیگ هم میرسه با اینکه استفادمون زیاد نیست. میخواستم بپرسم امکانش هست مشکل از اینترنت مخابرات باشه یا اینکه وای فایمون هک شده؟
  ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، تعرفه مصرف در اینترنت ثابت خانگی با اینترنت موبایل تفاوت دارد، در اینترنت خانگی حجم نت زیاده ولی استفاده از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی ۲ برابر حساب میشه یعنی ۱۰۰ مگ استفاده اینستاگرام، ۲۰۰ مگابایت ثبت میشه

   موافقم ۳
 26. الی می گوید

  سلام
  با تشکر از مطالب مفیدتون‌، ساکن رشت فلکه قلیپور هستم، قبلا محله گلباغ نماز رشت بودم و مشکل اینترنت نداشتم، در محله جدید اینترنت همراه اول اصلا پاسخگو نیست و ایرانسل هم بعضی اوقات خوبه، راهنمایی میخوام ازتون، اینترنت ثابت بخرم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بله اگر فاصلتون از مرکز مخابرات زیاد نیست و کابل خونتون مشکل نداره، اینترنت ثابت شاتل یا پیشگامان بگیرید

   1. الی می گوید

    خیلی ممنون از راهنمایی تون، در رشت بعضی ها میگن باید رفت و کابل رو فیبر نوری کرد، میشه اطلاعات بیشتری در این زمینه بدید لطفا؟

    1. سعید صانعی می گوید

     کابل فیبر نوری نسل جدیدی از کابل‌ها هستند که سرعت انتقال دیتا‌شون بسیار بالاست و برای سرویس‌های VDSL استفاده می‌شن
     سرویس VDSL مثل ADSL ثابت هست و بر روی کابل راه‌اندازی میشه ولی سرعت و پایداریش بسیار بالاتره
     اما این که شما میتونید خودتون کابل فیبرنوری بکشید یا خیر رو بنده اطلاع ندارم باید از مخابرات بپرسید اما از طرفی باید مطمئن شید که اگر کابل فیبرنوری کشیدید مخابرات بهتون سرویس VDSL میده یا نه، چون این سرویس تقریبا جدیده شاید خود مخابرات هنوز امکان ارائه VDSL رو نداشته باشد

 27. مسعود می گوید

  سلام وقتتون بخیر برای منطقه ولنجک کدام شرکت بهترین ارائه دهنده اینترنت هستند

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای تهران آسیاتک و پیشگامان خوبه

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
 28. هدیه می گوید

  سلام وقتتون بخیر ما کرج هستیم تا الان از دوشرکت آسیاتک و شاتل اینترنت خریداری کردیم ولی به دلایل بی ربطی که شرکت ها میگن مثل دور بودن از مرکز مخابرات و مشکل کابل ساختمان نهایت سرعت جوابگوی ما ۲ مگ می باشد وقطعی زیاد داشتیم ممنون میشوم یه شرکت خوب معرفی کنید روی خط دیگه ای اینترنت بگیرم که با کابل ساختمان و راه دور از مخابرات مشکل نداشته باشه ممنون ازشما

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، زمانی که کابل مشکل داره شما از هر شرکتی هم که اینترنت بگیرید، کیفیت سرویس پایینه، یا مشکل دور بودن از مخابرات قابل رفع نیست و از هر شرکتی هم که اینترنت بگیرید این مشکل وجود دارد، به نظرم برای رفع این مشکل یا کابل ساختمونتون رو تعویض کنید یا از نت TD-LTE استفاده کنید

 29. n. m می گوید

  سلام. برای مشهد بخش مجدچه چیزی پیشنهادمیدین؟ اسیاتک باسرعت۸ مگ داریم،چندساله، اصلا راضی نیستیم، قطع و وصلی داره و البته بی نهایت سرعتش افتضاحه و قیمتاش همینطور بالاست. البته حجم بالا نیاز دارم. در برابر پولی که میگیرن، فقط پوست شکلات را میدن.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ابتدا بررسی کنید که مشکل قطعی از کابل یا مودم نباشد، بعد میتونید از سرویس پیشگامان با شاتل استفاده کنید

 30. Ali می گوید

  سلام برای همدان چی پیشنهاد میکنید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

   1. این ور اما دلبر می گوید

    شاتل و اسیاتک از نظز هزینه و ارائه میزان گیگ برابر هستند، بنظرم پیشگامان منصفانه تر سرویس نقره ایی و برنزی رو ارائه میده.
    چون واقعا بیش از ۸۰ درصد کاربرها، تمام حجم ارائه شده رو مصرف نمی‌کنند یعنی شرکت‌ها واسه اینکه پول بیشتری رو بدون خجالت از مردم بگیرن حجم رو بالا میبرن مثلا سرعت ۱۶ با ۴۰۰ گیگ یک ماهه، ۱۶۰ تومن!!
    خوب کاکا همین رو با ۱۰۰ گیگ ارائه کن بده ۶۰ تومن، قول میدم نصفشو اضافه بیاد که من حلال میکنم!!!
    بنده دانشجوی phd هستم و کل دانلودهای من document یا نهایتا یه فیلم دانلود کنم، مابقی گیگ رو هرماه هدیه میکنم به روح پرشکوه شهدا که ثوابش برسه به کودکان سرطانی!!!البته مشغول ضمه شرکت آسیاتک هستش بنده نیت رو هر ماه مبکنم، میمونه خود آسیا جون و پولش رو که ما جلو جلو دادیم…
    شفای عاجل، صلوات
    دهه شصتی سالمند ۱۴۲۰، مجرد

    موافقم ۲
    1. این ور اما دلبر می گوید

     حواس نمی‌ذارن که بابا!!
     آخه اگر من زن داشتم الان بچه ام داشتم و نمیشستم تاپیک بذارم این وقت از شب، الان رو تختم با فرزندانم ۸تا پادشاه رو head shot کرده بودم اما ایی بخبختی!!🥸😁
     دوباره یادم نره، فعلا همدان زندگی میکنم بعدش میرم یزد و بعدم آلمان و کانادا
     حالا واسه همدان و یزد چی خوبه!؟؟
     اروپا و آمریکا که ما با تانوس و پنج سنگ ابدیت اینترنت رو لوله میکنیم…!!!🤔😇🥸

     موافقم ۱
     1. سعید صانعی می گوید

      همدان: اسیاتک و شاتل
      یزد: اسیاتک، پیشگامان و پارس انلاین

 31. لیلا می گوید

  سلام برای شهرستان دماوند بنظرتون کدوم اینترنت بهتره ؟؟؟ من قبلا های وب داشتم الان میخوام تغییر بدم مصرف اینترنتم هم بالاست ممنون میشم پاسخ بدید

  موافقم ۲
 32. امیرحسین می گوید

  سلام
  من قم هستم
  میخام صبانت بگیرم
  آیا خوبه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، صبانت بد نیست ولی پیشنهاد من اسیاتک و شاتل هستند

 33. کورش می گوید

  درود
  برای قزوین به غیر از شاتل کدوم شرکتا قطع و وصلی کمتری داره؟لطفا چند گزینه به ترتیب کیفیت(قطع و وصلی مبدا) معرفی کنید
  با سپاس

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام من پیشگامان و شاتل رو پیشنهاد میکنم

   موافقم ۲
   مخالفم ۳
 34. رضا می گوید

  سلام برای شهر کرمان کدوم شرکت رو پیشنهاد می دید.؟

  موافقم ۳
  مخالفم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

   موافقم ۲
   مخالفم ۲
 35. علی شیخ پور می گوید

  سلام برای شهر کرمان شما چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 36. سولماز می گوید

  سلام در شهرستان امل بهترین شرکت خدمات دهی کدامند؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک، پیشگامان و مخابرات

 37. مسعود می گوید

  سلام با عرض خسته نباشید
  من ساکن کرجم اینترنت مخابرات گرفتم ولی هنوز به یکماه نرسیده پیام اتمام حجم اومده
  اینترنت ما سرعت ۴مگ
  بنظر شما بهترین اینترنت کدوم است
  لطفا راهنمایی کنید🙏🙏🙏

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اگر مصرفتون بالاست، حجم‌ بیشتری برای اینترنت ماهیانه بگیرید، اما در خصوص اینترنت اسیاتک، پارس انلاین و شاتل برای کرج خوبه

 38. matin می گوید

  سلام.ما توی خرم آباد مازندران هستیم.از چه شرکتی بگیرم؟تازه تقل مکان کردیم خونمون دقیقا روبروی مخابرات هست.نمیخوام قطعی و … داشته باشه های وب داشتم قبلش قطعیش بیداد میکرد.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک، پارس انلاین و شاتل

 39. ابوالفضل اصفهانی می گوید

  سلام از نظر اقتصادی و سرعت در شهر اصفهان کدوم شرکت خوبند ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و پیشگامان

 40. بهنام رستگار می گوید

  برای اینترنت مغازه در بندرعباس چهار راه نخل به نظرتون از چه شرکتی استفاده کنم بهتره البته بدون قطع شدن سرویس ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک، شاتل و پیشگامان

 41. امین حسینزاده می گوید

  ما در کرمانشاه از شاتل اینترنت گرفتیم محض رضای خدا در روز یه دو تا سه ساعتی وصل میشه باقیش قطعه و شرکت هم جوابگو نیست شاتل اینترنتش به مفت نمی ارزه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاید مودم یا خط اینترنتتون مشکل داشته بشه، همیشه مشکل از شرکت ارائه دهنده سرویس نیست

 42. نوشین می گوید

  سلام و خسته نباشید
  من مشهد هستم و اینترنتم پارس آنلاینه، الان طرحاش واسه من که کار خاصی نمیکنم خیلی گرونه و ترافیکش خیلی زیاد و آخر هر بسته همیشه ترافیک اضافی می مونه
  شما چی پیشنهاد میکنید؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، میتونید بسته‌های کم حجم‌تر با قیمت ارزان تر را خریداری کنید، همه شرکت‌ها از جمله مخابرات طرح‌هایی با حجم پایین دارند

   1. نوشین می گوید

    ممنون از پاسختون، خوب مثلا مخابرات بگیرم اوکیه؟ سرعتشو اینا

    1. سعید صانعی می گوید

     برای سرعت پایین و حجم کم خوبه

 43. ساسان می گوید

  سلام واسه شهر سنندج اینترنت ١۶مگ کدوم شرکت بهتر هستش؟ های وب واسه سنندج میگن نمیشه ١۶ مگ، میخوام بدونم کدوم شرکت بهتر هستش خیلی ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، البته داشتن سرعت ۱۶ مگ به کیفیت خط‌تون هم بستگی داره ولی شاتل و اسیاتک خوب هستند

 44. اصغرکیانی می گوید

  سلام برای خرید اینترنت در شهر اصفهان شما کدام شرکت را پیشنهاد میکنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل، اسیاتک و پیشگامان

   موافقم ۲
 45. Mercedeh می گوید

  درود
  ما تقریبا مشتری ۸ ساله های وب هستیم و از سرعت اپلود و دانلود راضی نیستیم قطعی هم خیلی داره و بهشون درخواست قطع دائم دادیم دیروز اینترنت رو قطع کردن و مودم مون قدیمی هستش d-link مدل ۲۵۴۰u یعنی برای ۸ سال پیش خونمون منطقه ۵ تهران حکیم غرب تعاون بلوار فرساد شرقی خیابان سرو هستش شاتل رو پیشنهاد دادن ولی تماس گرفتیم پورت خالی نداشتن و مخابرات هم میگن تعریفی نداره،؟
  شما آسیا تک رو پیشنهاد میدین؟
  پیشنهاد خرید مودم جدید هم می‌کنین؟
  که چه برندی خوبه؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای مودم میتونید از برند تی‌پی‌لینک مدل W8961N رو بخرید
   برای اینترنت هم شرکت‌های اسیاتک و پیشگامان خوب هستند

   موافقم ۲
   مخالفم ۵
 46. رضا می گوید

  سلام من در شهر پرند هستم به نظر شما چه اینترنتی بگیرم مخابرات خوبه ؟ چون مخابرات ارزون هست می‌خوام برم سمتش از شما درخواست راهنمایی دارم لطفا جواب بدید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان، البته از نظر قیمتی های وب و پارس آنلاین هم خوبن

 47. آریا می گوید

  آدرس من تهران ، سعادت آباد است بالای میدان کاج ، میخواستم بدونم چه سرویسی رو برای اینترنت انتخاب کنم ممنونم ، آقای صانعی

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 48. علیرضا می گوید

  سلام برای شهر ماهشهر در خوزستان چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

 49. محمد می گوید

  سلام و خسته نباشید
  برای قم چه شرکتی خوبه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و اسیاتک

 50. محمدجواد می گوید

  سلام برای تهران منطقه ۲پونک کدام شرکت ارائه دهنده اینترنت بهترین هستند؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای تهران اسیاتک و پیشگامان خوبن

   موافقم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

کاریزما