مخابرات

معرفی تمام سرویس‌های اینترنت ارایه شده توسط مخابرات ایران + قیمت

شرکت مخابرات یکی از بهترین کمپانی‌های ارائه‌دهنده اینترنت در کشورمان محسوب می‌شود و تاحالا پلن‌های بسیاری را معرفی کرده تا بنابر بودجه و نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و به شبکه گسترده جهانی وصل شوید. در سال‌های اخیر شمار سرویس‌های این شرکت افزایش چشم‌گیری یافته و برای همین شاید در انتخاب بهترین پلن سردرگم شوید. در این‌جاست نیاز به یک راهنما دارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن سرویس مورد نظرتان را پیدا کنید و آن را خریداری نمایید. در این نوبت قصد داریم تا به معرفی مهم‌ترین‌ سرویس‌های مخابرات ایران بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

سرویس یک ماهه مخابرات با حجم 40 گیگابایت و سرعت 2 مگابیت

مخابرات

اگر هر ماه حجم متفاوتی از اینترنت را مصرف می‌کنید، پس به شما این پلن از مخابرات را پیشنهاد می‌دهیم. با پرداخت مبلغ کمی می‌توانید صاحب 40 گیگابایت ترافیک شوید که از نوع بین‌الملل است. از طرفی اگر بیش‌تر به سایت‌های ایرانی سر می‌زنید و از سرویس‌های داخلی استفاده می‌کنید، دقیقا 4 برابر حجم فوق در اختیارتان قرار می‌گیرد. به این ترتیب در صورت دانلود بازی، برنامه و فیلم از سایت‌های داخلی حجم زیادی از اینترنت‌تان کم نخواهد داشت. در نتیجه اگر به تماشای جدیدترین انیمیشن‌ها و فیلم‌ها علاقه دارید، این سرویس را به شما پیشنهاد می‌کنیم. مبلغ این سرویس نیز به مبلغ قبض‌تان اضافه خواهد شد.

قیمت: 25 هزار تومان

سرویس یک ماهه مخابرات با حجم 175 گیگابایت و سرعت 16 مگابیت

مخابرات

همیشه سرویس‌های یک ماهه از طرفداران زیادی برخوردار هستند. با این حال شاید برخی از پلن‌ها نتوانند نیاز شما را برطرف کنند، اما حساب این یکی را از بقیه جدا کنید. با خرید این سرویس 175 گیگابایت ترافیک بین‌الملل نصیب‌تان خواهد شد تا با خاطری آسوده در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی جست‌وجو کنید و از بازی‌های مختلف لذت ببرید. اگر هم بیش‌تر به وب‌سایت‌های داخلی علاقه دارید و می‌خواهید به‌صورت تقریبا نامحدود فیلم‌ها و انیمیشن‌ دانلود کنید، بازهم این سرویس به‌کارتان می‌آید. چراکه 700 گیگابایت ترافیک داخلی در نظر گرفته شده است. سرعت پلن مذکور 16 مگابایت است و از این رو وقت‌تان برای دانلود فایل‌های حجیم تلف نخواهد شد.

قیمت: 80 هزار تومان

سرویس سه ماهه مخابرات با حجم 90 گیگابایت و سرعت 8 مگابیت

مخابرات

اگر بیش‌تر به سرویس‌های بلندمدت علاقه دارید، ما این پلن از مخابرات را به شما پیشنهاد می‌دهیم. 90 گیگابایت ترافیک بین‌الملل در اختیارتان قرار گرفته تا برای مثال هر ماه بتوانید چیزی در حدود 30 گیگابایت مصرف کنید. این مقدار حجم نیاز بیش‌تر یوزرها را برآورده می‌کند و حتی برای دانلود فیلم و بازی نیز به‌کارتان می‌آید. از آن‌جا که شرکت مخابرات ایران 360 گیگابایت ترافیک داخلی به شما ارایه می‌دهد تا بدون نگرانی از تمام شدن حجم بتوانید از سایت‌های ایرانی به دانلود محتوای گوناگون بپردازید. گفتنی‌ست سرعت 8 مگابیتی هم موجب صرفه‌جویی در زمان خواهد شد.

قیمت: 145 هزار تومان

سرویس سه ماهه مخابرات با حجم 70 گیگابایت و سرعت 8 مگابیت

مخابرات

اگر به طرح‌های بلندمدت علاقه‌مند هستید و در عین حال نمی‌خواهید متحمل هزینه زیادی برای خرید اینترنت شوید، این بسته از مخابرات را خریداری نمایید. سرعت 8 مگابیتی موجب می‌شود تا فایل‌های مختلف در عرض چندین دقیقه دانلود شوند و به این ترتیب دیگر نیازی نیست چندین ساعت وقت‌تان را هدر دهید. 70 گیگابایت ترافیک بین‌الملل نیز در اختیارتان قرار گرفته تا از سایت‌ها و سرویس‌های خارجی استفاده کنید. این بسته نیز یکی از بهترین‌ها برای دانلود فایل‌های حجیم است. چراکه با خرید این پلن 280 گیگابایت ترافیک داخلی دریافت می‌کنید که مطمئنا هر شخصی را وسوسه می‌کند!

قیمت: 50 هزار تومان

سرویس شش ماهه مخابرات با حجم 90 گیگابایت و سرعت 8 مگابیت

مخابرات

اگر نمی‌خواهید هر ماه به سایت مخابرات مراجعه کنید و وقت‌تان را برای خرید بسته‌های یک ماهه تلف کنید، در نتیجه این سرویس را خریداری نمایید. تا شش ماه دیگر نیازی نیست بسته‌ای را خریداری نمایید. می‌توانید از 90 گیگابایت ترافیک بین‌الملل یا 360 گیگابایت ترافیک داخلی یا ترکیبی از این دو بهره ببرید. به‌لطف سرعت 8 مگابیتی نیز فایل‌های سنگین در مدت زمان نسبتا کمی دانلود می‌شوند.

قیمت: 280 هزار تومان

سرویس دوازده ماهه مخابرات با حجم 90 گیگابایت و سرعت 8 مگابیت

مخابرات

با خرید این بسته تا یک سال از خرید سرویس بی‌نیاز خواهید شد. 360 گیگابایت ترافیک داخلی نیز برای‌تان تدارک دیده شده تا بتوانید تقریبا هر روز 1 گیگابایت اینترنت مصرف کنید. در صورتی که علاقه‌مند به سایت‌ها و سرویس‌های خارجی هستید، قادرید از حجم 90 گیگابایت ترافیک بین‌الملل خود بهره ببرید. سرعت بالا یکی از نقاط قوت این بسته محسوب می‌شود. 8 مگابیت برای هر عاشق تکنولوژی و اینترنتی سرعت زیادی به‌نظر می‌رسد. به این ترتیب فیلم‌ها، بازی‌ها و برنامه‌های حجیم در چندین دقیقه دانلود خواهند شد.

قیمت: 525 هزار تومان

2 در مورد “معرفی تمام سرویس‌های اینترنت ارایه شده توسط مخابرات ایران + قیمت”

  1. امیرحسین زنگویی زاده

    اون ۹۰ گیگابایت سه ماهه شش ماهه و دوازده ماهه برای هر ماه ۹۰ گیگ ترافیک دارد نه برای کل سه ماه یا شش ماه یا یکسال لطفا بیشتر تحقیق کنید

  2. سلام،با این همه درآمد برید تحقیق کنید هنوز کارمندانی که سال گذشته بازنشسته شده اند را پولشون رو پرداخت نکرده‌اند و تازه کافیست میزان مصرف اینترنت مصرفی تان را با حجم خریداری شده مقایسه کنید خواهید فهمید هیچوقت برابر نیستند و میزان مصرف شده از حجم خریداری شده کمتر است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
TCH