احتمال معرفی یک پاوربانک جدید در کنار تلفن‌های پرچمدار وان پلاس 8 و 8 پرو

شایعات نشان می‌دهند که اسمارتفون‌های جدید وان پلاس 8 و 8 پرو در اواخر ماه مارس یا اوایل آوریل معرفی خواهند شد. اما به نظر می‌رسد که وان پلاس قصد دارد یک محصول جدید دیگر را در کنار تلفن‌های پرچمدار خود رونمایی کند. حتی انتظار می‌رود که این شرکت چینی در آینده‌ای نزدیک اعلامیه‌های مربوطه را نیز منتشر کند.

از تلفن‌های سری وان پلاس 8 فاصله می‌گیریم؛ ما انتظار داریم که این شرکت، اولین پاوربانک فست‌شارژ خود را نیز رونمایی کند. کارل پی، مدیر وان پلاس در توییتر اعلام کرد که شرکتش توانایی عرضه یک پاوربانک مجهز به فناوری شارژ سریع را دارد. وی جزییات دیگری را در رابطه با این موضوع مطرح نکرد، اما دور از انتظار نیست که وان پلاس در کنار تلفن‌های جدید خود از این محصول هم رونمایی کند.

نکته جالب دیگری نیز در رابطه با وان پلاس مطرح شده است؛ حساب رسمی این شرکت چینی در توییتر اعلام کرد که درحال حاضر مشغول کار برروی “کمک به ارتقا میزان بهره‌وری کاربر در OxygenOS” است. ما نیز نمی‌دانیم که وان پلاس یک قابلیت نرم‌افزاری را معرفی خواهد کرد یا یک محصول سخت‌افزاری را به رخ می‌کشد.

احتمال می‌دهیم که وان پلاس در مراسم معرفی تلفن‌های وان پلاس 8 درباره این مسئله بیشتر صحبت کند. ممکن است که قابلیت‌های مربوط به افزایش میزان بهره‌وری از روز اول برروی تلفن‌های پرچمدار جدید این شرکت قابل دسترس باشند و سایر تلفن‌ها نیز از طریق دریافت یک بروزرسانی نرم‌افزاری از آن بهره بگیرند.

اگر شما نیز از کاربران وان پلاس هستید، انتظار دارید که این شرکت چه قابلیت‌هایی را به منظور افزایش میزان بهره‌وری تلفن‌هایش معرفی کند؟ ما را در قسمت نظرات درباره این موضوع آگاه کنید.

منبع MSPoweruser
پیام بگذارید