معرفی گوشی‌هایی که اثر انگشت را روی بدنه جذب نمی‌کنند

ماندن لک انگشت بر روی بدنه گوشی ، برای بسیاری از مردم خوشایند نیست، در این مطلب گوشی‌هایی که اثر انگشت را جذب نمی‌کنند، به شما معرفی می‌کنیم.

در خصوص ماندن لک چربی و کثیفی بر روی گوشی، دو نوع واکنش وجود دارد، برخی‌ها نسبت به این موضوع بسیار حساس هستند و اصلا نمی‌توانند لک اثرانگشت و چربی را بر روی بدنه گوشی تحمل کنند. گروه دیگر افرادی هستند که اصلا به این موضوع اهمیت نمی‌دهند و برایشان فرق ندارد که بدنه گوشی‌شان کثیف باشد یا خیر.

به طور کلی موضوع لک اثر انگشت و کثیفی بدنه مربوط به افرادی هست که قصد ندارند برای گوشی خود قاب بخرند و از گوشی به همان شکلی که هست استفاده می‌کنند. طبیعتا افرادی که برای گوشی قاب می‌خرند دیگر بدنه گوشی را لمس نمی‌کنند که موضوع جذب اثر انگشت بخواهد برای آن‌ها به یک مشکل تبدیل شود.

اما افرادی که برای گوشی قاب تهیه نمی‌کنند و تمایل دارند تا جنس بدنه گوشی را لمس کنند و به طور کلی طرفدار قاب برای گوشی نیستند، نوع بدنه و جنس آن اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند، زیرا در این حالت زیبایی و جذب اثر انگشت بدنه نیز اهمیت پیدا خواهد کرد.

لک انگشت گوشی

طبیعتا مدل‌هایی که بدنه پلاستیکی یا شیشه‌ای براق دارند، مستعد جذب لک اثرانگشت و چربی هستند و همواره پشت این گوشی‌ ها، پر از لک اثر انگشت است.

از طرفی گوشی‌ هایی که با پلاستیک یا فلز به صورت مات ساخته شده‌اند کمتر مستعد جذب لک انگشت هستند، هرچند نمی‌توان به طور صددرصد گفت که این مدل‌ها اثر انگشت را جذب نمی‌کنند.

مورد دیگری که در کثیفی بدنه تاثیر دارد، رنگ بدنه گوشی است، همانطور که می‌دانید، هر چه رنگ بدنه روشن‌تر باشد، لک و کثیفی کمتر خودنمایی می‌کند و کمتر به چشم می‌‌آید ولی در مدل‌هایی که رنگ تیره دارند، کثیفی بیشتر به چشم می‌خورد.

حال ما در آی‌تی‌رسان طی یک جدول مدل‌های مشهور بازار را از نظر جذب اثر انگشت و کثیفی بررسی کرده‌ایم و آن‌های یکه مستعد جذب اثر انگشت هستند و آن‌هایی را که اثرانگشت جذب نمی‌کنند، مشخص کردیم.

نام مدلسطح جذب اثر انگشت
گلکسی زد فولد 3کم
گلکسی زد فلیپ 3متوسط
گلکسی S21کم
گلکسی A72کم
گلکسی A52s 5Gکم
پوکو F3متوسط
گلکسی A52کم
نوا 8زیاد
پوکو X3 پروزیاد
نوا 8iزیاد
گلکسی A32زیاد
پوکو X3زیاد
گلکسی A22کم (به شرط خرید رنگ روشن)
پوکو M3کم
گلکسی A03sکم
نوکیا G10کم
جی‌پلاس P10کم

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان