مدیر عامل گوگل لال شده است؟!

گوگل می‌گوید مدیر عاملش، لری پیج، صدای خود را از دست داده است! این کمپانی اطلاعات دیگری را در این ارتباط و سلامتی یکی از بنیان‌گذاران خود بیان نمی‌کند.

حال بسیاری اعتقاد دارند که گوگل بایستی در ارتباط با وضعیت درمانی لری اطلاعات بیشتری بدهد، در واقع پس از اتفاقی که برای استیو جابز افتاد و وی بر اثر سرطان پانکراس تا مدتی دنیای فناوری را در بهت فرو برد، بسیاری این نگرانی را دارند که این اتفاق بار دیگر و در یک کمپانی بزرگ دیگر اتفاق بیفتد.

Doug Anmuth یکی از آنالیست‌های معروف می‌گوید: لری عادت دارد که همیشه بر روی اکانت گوگل پلاس خود مطلب بگذارد اما از تاریخ ۲۵ ماه می تا به الان هیچ مطلب جدیدی را نگذاشته و این خود سبب ایجاد ابهامات زیادی شده است.

خوشبختانه گوگل دیروز خبر جدیدی داد که لری به یکی از کارمندان خود ایمیل زده و اظهار داشته مشکل چندان جدی‌ای ندارد. البته یک متن که با ایمیل ارسال شده نمی‌تواند خود سند معتبری بر سلامتی وی باشد.

اریک اشمیت در این باره می‌گوید: لری پیج در حال حاضر نمی‌تواند هیچ سخنرانی انجام بدهد و حتی در سمینار هفته آینده Google I/O نیز غایب خواهد بود. البته وی به عنوان مدیر عامل گوگل همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سرگئی برین یکی دیگر از موسسین گوگل در این ارتباط با لحنی شوخ می گوید: این مشکل سبب می‌گردد تا لری مدیر عامل بهتری شود، زیرا از این به بعد مجبور خواهد بود هر کلمه‌ای را قبل از بیان به دقت انتخاب کند!

 

نمایش نظرات (6)