اپل رکورد فروش بیشترین گجت پوشیدنی در یک سه ماهه مالی را از آن خود کرد

اپل در سال 2017 بیش از 17 میلیون دستگاه ساعت هوشمند نقل و انتقال داده و از این تعداد حدود 8 میلیون در سه ماهه چهارم مالی این شرکت اتفاق افتاده است. این تعداد بالاترین رکورد نقل و انتقال گجت پوشیدنی در یک سه ماهه مالی توسط یک شرکت تولیدکننده این دستگاه‌هاست.

حدود 9 میلیون از 18 میلیون ساعت هوشمند انتقال داده شده، اپل واچ 3 است. بر اساس اطلاعات Canalys، نسخه LTE این محصول با انتقال حدود 1.6 میلیون دستگاه، دارای رکورد سریع‌ترین فروش در میان محصولات LTE بازار است.

مقدار فروش اپل در سه ماهه مالی چهارم سال 2017 در مقایسه با مدت زمان مشابه سال پیش از آن 32 درصد بیشتر است؛ به صورت کلی و در مقایسه سال 2017 با 2016، این شرکت در سال گذشته 54 درصد فروش بیشتری را تجربه کرده است.

3 دیدگاه
  1. Arash_rahmati می گوید

    فروشش فقط بخاطر اینه که هم خوشگله هم برند معتبر وگرنه هیچ ویژگی خوبی نداره

  2. حسن فرجی می گوید

    تنها خوبیش زیبایشه قیمتش هم زیاده

  3. نگین می گوید

    دلیل رضایت و فروش بالای آیپد، کامل بودن از نظر نرم افزاری و ساپورت دولوپر ها هست … اگر اپل واچ هم همین ساپورت رو داشته باشه و از نظر برنامه و امکانات بالاتر از بقیه باشه تعجب نداره که فروش بسیار بالایی داشته باشه … ضد آب بودن هم که دیگه جزو امکانات لازم یک ساعت هست اما اینکه بشه باهاش حتی حمام رفت خیلی خوبه و استاندارد خوبی درش استفاده شده. 

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم