بهترین اینترنت خانگی کدام است؟ بررسی جامع سرویس‌های اینترنتی 10 شرکت بزرگ ایران

بهترین اینترنت خانگی برای کدام شرکت است؟ بهترین اینترنت در ایران را چه شرکتی ارائه می‌دهد؟ بهترین سرویس اینترنت adsl کدام است؟ در مراکز استان‌ها مانند تهران، مشهد، اصفهان و تبریز، چه شرکتی کیفیت بهتری دارد؟ افرادی که از اینترنت ADSL خانگی استفاده می‌کنند قطعا بارها به دنبال جواب این سوال‌ها بوده‌اند.

در این مطلب به جواب تمامی این سوال‌ها خواهید رسید. به دلیل تنوع سرعت و حجم ارائه شده در سرویس‌های اینترنتی و همچنین تفاوت قیمتی و کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های اینترنتی در شهر یا مناطق مختلف، شناسایی بهترین اینترنت در ایران کار بسیار دشواری است. در واقع جواب این سوال برای افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

این که شما در کدام شهر و منطقه زندگی می‌کنید و مصرف اینترنت‌تان چقدر است، از عواملی هستند که موجب می‌شود جواب سوالات بالا برای شما و یا هر شخص دیگری متفاوت باشد.

در این مطلب تمامی سرویس‌های اصلی و مشهور 10 شرکت اینترنتی ایران شامل شرکت مخابرات، پیشگامان، شاتل، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، صبانت، فن‌آوا، رهام داتک و عصرتلکام را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

همچنین در انتهای مطلب به کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های نام برده در تمامی مراکز استان‌های کشورمان نیز اشاره خواهیم داشت و بر اساس آمار رسمی نشان می‌دهیم که چه شرکت‌هایی در چه شهرهایی کیفیت ارائه خدمات بهتری دارند.

با مطالعه این مطلب خواهید دانست که بهترین اینترنت خانگی برای شما کدام سرویس و از کدام شرکت است.

قبل از مطالعه ادامه مطلب، به نکات زیر توجه کنید:
 • تمامی قیمت‌ها به تومان است.
 • در جداول زیر اطلاعات سرویس‌ها برای اشتراک یک ماهه ثبت شده، برای آشنایی با سرویس‌های سه، شش و دوازده ماهه به سایت شرکت اینترنتی مورد نظر مراجعه کنید. البته قابل ذکر است که هر شرکت، قیمت و حجم سرویس‌های بیش از یک ماه (طولانی مدت) را متناسب با سرویس‌های یک ماهه خود در نظر گرفته است.
 • مبنای مصرف جدول‌های پایین، میزان حجم ترافیک بین‌الملل است. برای به دست آوردن مقدار مجاز ترافیک داخلی، حجم هر بسته 2 برابر می‌شود.
 • اکثر شرکت‌های بررسی شده در این مطلب، به جز سرویس‌هایی که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، سرویس‌های دیگری را نیز ارائه می‌دهند که با ورود به سایت هر شرکت، می‌توانید به جدول کامل سرویس‌ها و تعرفه‌های اینترنت ارائه شده آن شرکت دسترسی داشته باشید.
 • در جداول زیر، بهترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین سرویس اینترنت از سمت چپ به راست به ترتیب قابل مشاهده است.
 • در طرح جدید ارائه سرویس‌های اینترنت بر اساس مقدار مصرف منصافانه، تعدادی از شرکت‌ها دو نوع خدمات برنزی و نقره‌ای ارائه می‌دهند.
 • سرویس‌ها برنزی برای افرادی است که استفاده محدودی از اینترنت خانگی دارند و شامل پهنای باند کمتر و ارائه خدمات پشتیبانی ضعیف‌تر است اما قیمت مناسب‌تری دارد.
 • سرویس‌های نقره‌ای نیز شامل پشتیانی حضوری، پهنای باند زیاد و خدمات پس از فروش بهتر با قیمت بالاتر است. برای مشاهده دقیق‌تر خدمات ارائه شده در دو سرویس برنزی و نقره‌ای به سایت شرکت مربوطه مراجعه کنید.
 • شرکت‌هایی که به جای سرویس‌های برنزی و نقره‌ای، تنها یک نوع سرویس اینترنت ارائه می‌دهند، جای سرویس دیگر آن‌ها در جدول خالی خواهد بود.
 • جداول زیر بر اساس مقدار سرعت دسته‌بندی شده‌اند.
 • این اطلاعات تا آخر تیر ماه 1400 آپدیت شده است.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای انتخاب سرویس مناسب، می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

بهترین سرویس اینترنت خانگی با سرعت 512 کیلوبیت در ثانیه:

برای سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه تمامی شرکت‌های اینترنتی حجم سرویس محدودی را در نظر گرفته‌اند. اما همانطور که مشاهده می‌کنید شرکت مخابرات، پیشگامان و آسیاتک، حجم بیشتری را متناسب با هزینه دریافتی ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت خانگی با سرعت یک مگابیت در ثانیه:

با افزایش سرعت اینترنت خانگی در سال‌های اخیر، سرعت یک مگابیت بر ثانیه نیز مانند سرویس‌های 512 کیلوبات بر ثانیه، طرفداران کمتری دارد و اکثر مشترکین به دنبال سرعت اینترنت بالاتری هستند. اما در همین دسته، شرکت‌‌های مخابرات، آسیاتک و پیشگامان، سرویس‌های خوب و اقتصادی را ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت خانگی با سرعت دو مگابیت در ثانیه:

بهترین اینترنت adsl برای سرعت یک مگابیت برثانیه توسط شرکت‌های مخابرات، های وب و پارس آنلاین ارائه می‌شود.

بهترین اینترنت adsl با سرعت سه مگابیت در ثانیه:

سرویس سه مگابیت بر ثانیه نیز طرفدارن محدودی دارد اما اگر به دنبال خرید اینترنت خانگی با این سرعت هستید، می‌توانید به شرکت‌های مخابرات، رهام داتک و های وب مراجعه کنید.

بهترین اینترنت adsl با سرعت چهار مگابیت در ثانیه:

بهترین سرویس اینترنت با سرعت 4 مگابیت توسط شرکت پارس آنلاین و های وب ارائه می‌شود. شرکت‌های عصر تلکام و صبانت نیز با استراتژی عرضه سرویس‌هایی با حجم بالا و قیمت مناسب، به دنبال جذب کاربران خواهان این سرویس‌ها هستند و سرویس‌های سرعت پایین آن‌ها معمولا حجم و قیمت مناسبی ندارد.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت ایران با سرعت هشت مگابیت در ثانیه:

بهترین اینترنت خانگی برای سرعت 8 مگابیت را می‌توانید از شرکت مخابرات دریافت کنید. شرکت مخابرات که برای سرویس‌های سرعت پایین، تعرفه‌های بهتری را در نظر گرفته بود، برای سرویس‌های سرعت بالا تعرفه‌های جذابی ارائه نمی‌دهد و شرکت‌‌های های وب و پارس آنلاین و های وب حجم و تعرفه‌‌های بهتری دارند.

بهترین اینترنت خانگی

بهترین اینترنت ایران با سرعت شانزده مگابیت در ثانیه:

در حال حاضر بالاترین سرعت در میان اکثر شرکت‌های اینترنتی، سرعت 16 مگابیت در ثانیه است، شرکت‌های پیشگامان، های وب و پارس آنلاین، سرویس‌های خوبی برای این سرعت دارند و پهنای باند بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر تهران برای کدام شرکت است؟

همانطور که در ابتدای متن گفتیم، وضعیت کیفیت ارائه خدمات شرکت‌های اینترنت در شهر‌های مختلف متفاوت است. به طور مثال بر اساس آمارهای ارائه شده توسط سامانه نت‌ سنج پلاس، در شهر تهران شرکت‌های اسیاتک، شاتل و پیشگامان کیفیت بهتر و شرکت‌های کیفیت رهام داتک، لایزر و حلما گستر کیفیت پایین‌تری را ارائه می‌دهند.

بهترین اینترنت خانگی

این مطلب را نیز بخوانید: آموزش استفاده از سامانه نت سنج پلاس

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر مشهد برای کدام شرکت است؟

در شهر مشهد نیز شرکت‌های پارس آنلاین و شاتل بالاترین کیفیت و شرکت‌های مخابرات و حلما گستر کمترین کیفیت را ارائه می‌دهند.

در ادامه وضعیت کیفیت ارائه خدمات در 10 شهر پر جمعیت ایران (به جز تهران و مشهد) را مشاهده می‌کنید.

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر اصفهان برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهرکرج برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین سرویس اینترنت خانگی در شهر شیراز برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت خانگی در شهر تبریز برای کدام شرکت است؟

بهترین اینترنت خانگی

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر قم برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر اهواز برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین سرویس اینترنت adsl در شهر کرمانشاه برای کدام شرکت است؟

با کیفیت‌ترین و بهترین اینترنت adsl در شهر ارومیه برای کدام شرکت است؟

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای انتخاب سرویس مناسب، می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
2,534 دیدگاه
 1. ابوالفضل عبدالرحیمی می گوید

  سلام ببخشید برای استان کرمان چه اینترنتی پیشنهاد میکنید ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پارس انلاین

 2. محمد رضا می گوید

  سلام.برای نیشابور پیشنهاد شما چیه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پارس انلاین

 3. محمدرضا می گوید

  سلام خسته نباشید من فاصله متوسطی دارم تا مرکز مخابرات و مخابرات به من گفته خط شما قابلیت vdsl داره در حالی من الان شاتل دارم میگن مشکل بستر خط داریبد adsl با سرعت ۱mg به زور میتونید بگیرید من الان شاتل رو جمع اوری کنم از مخابرات vdsl بگیرم چون ممکنه مخابرات کاری کرده باشه که فقط از خودش vdsl یا adsl بگیرم یا بزارم شاتل بمونه ولی سرعتش کمه nois زیاد داره نمیدونم چکار کنم من شهر قم هستم خیابان لقمان

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، تا جایی که من اطلاع دارم، vdsl فعلا به صورت انحصاری توسط مخابرات عرضه میشه، اگر خود مخابرات گفته که ظرفیت خط شما مناسب هست، میتونید ازشون نت بگیرید ولی این که آیا دروغ میگند یا خیر رو دیگه من نمیدونم.
   در خصوص نویز میتونید از نویز گیر یا اسپلیتر استفاده کنید

   موافقم ۱
   1. محمدرضا می گوید

    ممنون بله من ازشون vdsl گرفتم با سرعت ۱۰۰mg و آپلود ۵۰mg خیلی عالیه ممنون

 4. مسعود می گوید

  سلام وقت بخیر، پیشنهاد شما برای اینترنت پرسرعت برای حدودا ۲۰ نفر کاربر که هزمان از نت جهت حجم و دانلود برای کار اداری در یک شرکت در خیابان بابک بهرامی واقع در بلوار آفریقا چیست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . با تشکر

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، میتونید سرویس پهنای باند افرانت رو بگیرید که به صورت اختصاصی و با اتصال امواج مخابراتی بهتون نت میده، ولی مناطق تحت پوشش رو من اطلاعای ندارم باید بپرسید منطقه شما رو پوشش میدن یا خیر

   موافقم ۱
 5. امیر می گوید

  سلام من تو سنندج آسیا تک گرفتم تا مدتی خوب بود ولی بعد از آن افتضاح شد چندین مودم عوض کردم سیم کشی خونه رو عوض کردم …فاصله مرکز مخابرات تا منزل ۵۰۰ متر هستش به نظر شما از کدوم شرکت اینترنت بگیرم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیش از تغییر خط موضوع نویز روی خط رو هم بررسی کنید و بر روی سیم‌ها تلفنی که به تلفن و مودم متصل می‌شوند نویزگیر یا اسپلیتر بگذارید، اگر درست نشد، از پیشگامان یا مخابرات نت بگیرید

 6. محمد سیدی می گوید

  سلام آقای صانعی میخواستم بدونم نت خانگی برای محله چهاردانگه تهران چه شرکتی رو پیشنهاد میدین؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

 7. امیرعلی می گوید

  سلام میخواستم بپرسم برای بندرعباس اینترنت گیمینگ با سرعت و پینگ خوب چی بگیرم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شاتل و اسیاتک

   موافقم ۱
 8. علیرضا می گوید

  سلام آقای صانعی…اینترنت گیمینگ برای اصفهان پیشنهادتون چی هست و همینطور نظرتون راجع به مبین نت چیه.ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، من اسیاتک و شاتل رو پیشنهاد میدم، مبین نت هم البته شرکت خوبیه اما میزان رضایت از دو شرکت اسیاتک و شاتل بیشتره

 9. علی افشاری می گوید

  سلام برای منطقه ۶ تبریز و منطقه منظریه کدوم شرکت خوبه {برای بازی انلاین }

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 10. مهرداد می گوید

  سلام ببخشید من منطقه ۲۲ تهران(چیتگر) در یکی از واحد های برج پامچال زندگی میکنم خط اینجا فیبر نوری هستش از مخابراط اینترنت ۱۶ مگ گرفتم ولی متاسفانه در بازی های آنلاین با پکت لاست(packet lost( خیلی بالا مواجه شدم ک اصلا قابل بازی نبود .بنظرتون اکه سرویس مخابرات رو جمع اوری کنم و سرویس مثلا شاتل یا آسیاتک وصل کنم مشکلم حل میشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برج‌های چیتگر اکثرشون نت شرکت رسپینا دارند، یه آمار بگیرید اگر برج شما نت رسپینا داره از این شرکت نت بگیرید اگر نه پیشگامان شرکت خوبیه

 11. Amin می گوید

  سلام آقای صانعی وقتتون بخیر
  ببخشید یک سوال داشتم ، برای تهران منطقه ۵ (شهرک اکباتان) چه ISP رو شما پیشنهاد میدید ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
 12. محمد می گوید

  سلام واسه خرم آباد کدوم شرکت سرعت بهتری داره واسه دانلود؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

   موافقم ۲
   مخالفم ۱
 13. ROBINHOOD1990 می گوید

  متاسفانه همین امروز خط دوم هم تخلیه کردم مظرم مخابراته اما بازم سرچ زدم ببینم چخبره. ما همدان هستیم الان اسیا تک طوری شده ۶ماهه زده ۵۸۰ شد هزار اما ۹ ماه پیش که افزایش قیمت داشتن اونم بدون اینکه به بقیه اضافه کنن. میخاستم تخلیه کنم منو توی لیست خاص ها گذاشتن و بجای ۵۸۰ ۱۷۰ میگرفتن ۶ ماهه. ولی دیگه ببینید چجور شد که همین هم عذاب اور شده بود. خط دیگه خونمون مخابراته اصلا باور نکردنیه تا این حد مخابرات خوب شده. اون خانمی که میخاست تخلیه بزنه خط مون گفت دلیلش چیه گفتم چیز در خاصی نیست، گفت من میدونم چرا،اما مخابرات کار شکنی میکنه. گفتم دیگه هرچی باشه مشتری بی تقصیره و سرویس کاملا مناسب میخاد. مخصوصا برای گیم. احتمال ۹۰ درصد همون مخابرات برم. فقط یچیز این جدول و قیمت ها یکم بروز نیست. تشکر

  1. سعید صانعی می گوید

   ممنون که تجربه خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتین
   جدول و قیمت‌ها هر چند ماه یک بار آپدیت می‌شوند.

 14. سجاد می گوید

  سلام برای بجنورد کدوم اینترنت بهتره؟ مخابرات ۸ مگ برثانیه خریدم ولی ۹۰۰ کیلوبایت واقعی میداد اصلا راضی نیستم خیلی قطع و وصل میشد

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 15. مائده می گوید

  سلام بین شاتل و اسیاتک کدوم بهتر هست ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، به طور کلی اسیاتک درصد رضایت بیشتری دارد

 16. ریحانه می گوید

  سلام خسته نباشید ممنون به خاطر اطلاعات
  من هشتگرد هستم و تقریبا دو سه سال از پارس آنلاین استفاده کردم چند ماه اول خوب بود بعدش انقدددد افتضاح شد که نگم
  الان واقعا نمیدونم چه اینترنتی بگیرم میشه راهنمایی کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

 17. Fazel می گوید

  سلام برای اراک چه شرکتی مناسبت تره؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

   موافقم ۱
 18. وحید خانی می گوید

  من الان نزدیک ۲ ساله مشترک Lte مبین نت هستم . سرویسش خوبه و پایدار. البته به نوع نصب و موقعیت مودم واقعا مرتبط هست . ولی در کل با توجه به اینکه ۳ تا سرویس دارم راضی هستم . اخیرا هم برای شرکت سرویس بیرونی اختصاصی گرفتیم واقعا عالیه به نسب فیبری که قبلا از مخابرات داشتیم .

 19. کامران می گوید

  سلام خسته نباشید
  برای منطقه ۱۴ تهران کدوم سرویس رو پیشنهاد میکنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، من شنیدم منطقه ۱۴ فیبر نوریه و به همین دلیل فقط از مخابرات میتونید نت بگیرید

   موافقم ۱
 20. سید امیر مهدی می گوید

  سلام برای شهرستان رفسنجان چی پیشنهاد میکنید؟
  مخابرات گرفتیم ولی خیلی ضعیف هست

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 21. Zhr می گوید

  برای مشهد چی اینترنتی برای خانه پیشنهاد میدین

  حجم مورد نیاز ماهیانه:
  حداقل ۵۰ گیگ
  حداکثر ۱۰۰ گیگ

  مناسبترین از جهت قیمت؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   اسیاتک و شاتل

   موافقم ۴
 22. Kia می گوید

  سلام اینترنت پرسرعت برای شهر کرمان شما چه شرکتی پیشنهاد میدید از پارس انلاین نت میگیرم تازگیا خیلی سرعتش بده
  اینترنت که جوابگو بازی انلاین باشه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 23. قویدل می گوید

  من از تبریز هستم و آشیاتک‌استفاده میکنم ولی خیلی افتضاح هست ..کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ابتدا بررسی کنید که سیم‌کشی داخلی خونه و یا مودمتون اشکال نداشته باشد، بعد میتونید از سرویس‌های پیشگامان و شاتل استفاده کنید.

 24. مهدی می گوید

  سلام خسته نباشید برای تهران منطقه سه چه اینترنتی پیشنهاد میدید؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و شاتل

 25. فرزاد می گوید

  سلام وقت بخیر ، برای اندیشه شهریار چه شرکتی رو پیشنهاد میدید ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 26. ملیکا می گوید

  سلام وقت بخیر محله ای که تازه نقل مکان شدیم خط تلفن نداره ، همیشه اینترنتمون از مخابرات بود الان تلفن نداریم مخابرات که نمیتونیم اینترنت بخریم از شرایط و تعرفه باقی شرکت ها مطلع نیستم، بدون خط تلفن کدوم شرکت اینترنت ارائه میده ؟خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام میتونید اینترنت td-lte ایرانسل یا مبین نت رو استفاده کنید

 27. حامد دادیا می گوید

  من کاربر اینترنت مخابرات مشهد هستم سالهای سال و باید بگم مخابرات هیچگونه پشتیبانی خوبی نسبت به سرویس هایش ارائه نمیدهد و اصلا کیفیت خوبی برای گیمر ها ندارد دلیل اول چون دائما قطع و وصل میشود در یک بازه زمانی بلند (حتی امکان دارد تا ۱ ماه به طور بیانجامد این قطع و وصلی اینترنت در هر ۱۰ دقیقه) و دلیل دوم کاهش سرعت اینترنت و پیگیری نکردن پشتیبانان است . بعد از تماس مجدد با پشتیبانی در اخر به من گفتند ما بهتر از این نمیتونیم سرویس ارائه بدیم میتونید به منو فلان برید و لغو سرویس رو بزنید و ماهم همین کار رو کردیم و ۱۰ روز طول میکشه تا جمع اوری بشه خطمون به سلامتی .

  موافقم ۳
 28. محمد می گوید

  سلام وقت بخیر ، ببخشید من مدتی پیش برای شهر تهران و برای اولین بار سرویس adsl گرفتم از یکی از شرکتها ، بعد از رانژه و فعالسازی ،از پشتیبانی تلفنی گفتن که خط تلفنتون استاندارد نیست و سرعت بالا رو نمیتونه ساپورت کنه ، میشه لطفه راهنمایی بفرمایید که راه حل این مشکل چیه؟ کلا من باید چیکار کنم؟
  سپاسگزارم‌

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما راه حل خاصی ندارید، کابل‌کشی منطقتون قدیمی هست و ظرفیت کشش اینترنت سرعت بالا رو ندارد، با مخابرات صحبت کنید ببینید میتونن کابل کشی منطقه یا حداقل منزل شما رو تغییر بدن
   اگر نشد می‌تونید از اینترنتی TD-LTE استفاده کنید

 29. میثم احمدی می گوید

  سلام. خسته نباشید و ممنون از اینکه این مطلب رو به اشتراک گذاشتید. من سرویس پس پرداخت از مخابرات دارم که قدیما تعرفه ترافیک داخلیش ¼ بها محاسبه می شد و به عبارتی ۷۵٪ تخفیف داشت. اما ظاهراً از تیر ماه امسال این تخفیف برداشته شده و نیم بها محاسبه میشه. تا جایی که یادم میاد به جایی خونده بودم که یکی از ISP ها ترافیک ⅓ بها ارائه میداد، اما یادم نمیاد کدوم یکی بود. ممنون میشم راهنماییم کنید که ببینم کدوم ISP ترافیک داخلی رو با تخفیف بیشتری محاسبه می کنه.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راستش تا اونجایی که من میدون همه شرکت‌ها نیم بها هستم، تا حالا ندیدم شرکتی ۱/۳ بدهد

   موافقم ۱
 30. امیر محمد محمدی می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید برای منطقه ۹ تهران استادمعین چه نوع شرکتی را معرفی میکنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و شاتل

 31. khaton می گوید

  سلام برای بوشهر چه پیشنهادمیکنین ماازمخابرات بودکلا قطع بودمتاسفانه گذاشتیم کناربسته میگیریم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

 32. محمدمهدی می گوید

  سلام برای شهر زاهدان چه اپراتوری رو پیشنهاد میدین؟ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

   موافقم ۲
 33. MoRiii می گوید

  سلام و سپاس بابت اطلاعاتتون ♥ من ADSL سه مگابیت با حجم ۲۱۰ گیگ (ماهانه) مخابرات دارم (تهران، شهرستان شهریار). در سال ۱۴۰۰ افتضااااح شده :/ در ساعت‌های مشخصی از شبانه‌روز قطع میشه و ارور DNS میده :/ تماس‌های زیادی با پشتیبانی برقرار کردم و مشکل را اطلاع‌رسانی کردم. اوایل این مشکل را انکار میکردن !!! ولی الان دیگه قبول کردن و میگن بله وقتی قطع شد صبر کنید درست میشه !!! کیفیت خدمات صفره و پشتیبانی درست حسابی هم نداره…

  موافقم ۳
 34. سعید می گوید

  سلام وقت بخیر برای شهر تهران منطقه ۱۸ (سمت تهرانسر) چه شرکتی را پیشنهاد می کنید سرعت برام خیلی مهم است از لحاظ قیمتی ام منطقی باشد . ممنون میشم راهنمایی کنید .

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پارس انلاین، های وب و مخابرات

 35. Ali می گوید

  سلام به همگی دوستان این چیزی که من میگم طبق تجربه شخصی که داشتم هست من تهران زندگی میکنم برای گرفتن خدمات اینترنت شرکت های آسیاتک /پیشگامان /شاتل و مخابرات رو امتحان کردم . اگر اینترنتی که مدنظرتون هست ADSL باشه ازبین سرویس دهنده هایی که نام بردم شاتل از همشون بهتر هست .البته کیفیت کابل های تلفن شما وفاصله تون تا مرگز مخابراتی مهحلتون هم روی کیفیت اینترنت شما تاثیر داره چه از لحاظ سرعت وچه از لحاظ پینگ .
  شرکت های پیشگامان وآسیاتک هم خوب هستن ولی کیفیتی که من تو شاتل چه ازلحاظ خدمات وچه ازلحاظ کیفیت اینترنت توهیچ کدوم ندیدم . مخابرات هم به نظرمن اگرکابل هاتون فیبر نوری هست بگیرید .

 36. علی شکیبی می گوید

  سلام برای اصفهان کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

   موافقم ۳
 37. SRN می گوید

  سلام وقتتون بخیر برای سنندج چه شرکتی رو پیشنهاد میکنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 38. الهام می گوید

  سلام چرا شرکت مبین نت جزو شرکت های بررسی شده نیست؟ مبین نت از لحاظ سرعت و خدمات در چه جایگاهی هست؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بررسی‌های ما بر اساس سامانه نت سنج پلاس هیت و ارزیابی مبین نت در این سایت تنها در بخش TD-LTE هست

 39. يحيي می گوید

  سلام خسته نباشید برای کرمانشاه چه پیشنهادی دارید؟؟؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و شاتل

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
 40. خاکپور می گوید

  برای شهر ری چه اینترنتی پیشنهاد میکنید؟روی خط تلفن مخابرات گفت فقط ۵۱۲ میدن.آیا میشه سرویس بقیه شرکت ها را روی این خط تلفن فعال کرد؟

  1. سعید صانعی می گوید

   شما مثل این که کابلوت قدیمی‌ هست و ظرفیت بالایی ندارد، اگر مخابرات سرعت بالا نمی‌دهد، بعید می‌دونم که بقیه شرکت‌های هم سرعت بالا به شما بدن، البته ازشون بپرسید تا مطمئن بشید.

 41. Abbas می گوید

  سلام وقت بخیر؛برای شهر یاسوج چه اینترنتی پیشنهاد میکنید که سرعت بالایی داشته باشد؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 42. پگاه می گوید

  سلام، برای شاهین شهر کدوم شرکت سرعت بیشتری داره؟ ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   اسیاتک و شاتل

 43. امیر می گوید

  سلام برای ساری چ سرویسی پیشنهاد میشه؟

  من به اینترنت پر سرعت حداقل ۴ مگابایت(۳۲ مگابیت)نیاز دارم

  سرویس گیمینگ ماهان نت خوبه؟۸۰ مگابیت با پینگ پایین

  به نظرتون خوبه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای این سرعتی که شما میخواید بهتره VDSL بگیرید که فکر نکنم در ساری کابل‌ها فیبر نوری باشد، سرویس‌های پونت تو پونت هم خوبه اما باز باید بگردید که کدوم شرکت در ساری این خدمت رو ارائه میده
   همچین سرعتی روی خط ADSL با کابل‌‌های مخابراتی قدیمی جواب نمیده

 44. مهرشاد می گوید

  سلام برای گیلان و شهر رشت چه اینترنتی پیشنهاد میکنید؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اسیاتک و پیشگامان

  2. فراز می گوید

   سلام اسیاتک بگیر. اندیشه سبز خزر بگیری پیر میشی. کلاهبرداریه

 45. سعدی می گوید

  سلام. برای شهر یزد چه اینترنتی رو پیشنهاد میکنید؟ ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 46. محمدعلی می گوید

  سلام بهترین اینترنت مازندران چی پیشنهاد میدین؟
  من پارس انلاین دارم
  ولی چند ماهه کمی افت دارم
  خودشونم میگن اچاشکال از طرف مرکز ما هم هستش
  آسیاتک خوبه؟؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بله اسیاتک در اکثر شهرها و استان‌ها سرویس‌دهنده برتر هست

   موافقم ۱
 47. محمدرضا آلبوغبیش می گوید

  سلام و ارض ادب بنظر شما بهترین مودم در بندر ماهشهر استان خوزستان چه مودمی رو پیشنهاد میدید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، خرید مودم خیلی ارتباط با به شهر و استان ندارد، شما می‌تونید مودم تی‌پی‌لیک بخرید، در رده ۴۰۰ تا ۶۰۰ تومن چند مدل تی‌پی‌لینک هست که همش خوبه

 48. پارسا می گوید

  سلام دوست عزیز
  من اینترنتی میخواستم که سرعت دانلود و اپلود خوبی داشته باشه برای گیم هم خوب باشه.برای شهر کرج شما چی پیشنهاد میدید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و اسیاتک

 49. محمد می گوید

  سلام ببخشید م اگر مودم adsl بگیرن و خط تلفن بعد موقع خرید اینترنت باید شرکتو انتخاب کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، دقیق متوجه سوالتون نشدم ولی بعد از راه‌اندازی خط تلفن میتونید یه یکی از شرکت‌های اینترنتی زنگ بزنید و درخواست سرویس بدید، حتی لازم نیست مودم هم بخرید، خود این شرکت‌ها مودم دارند، ولی اگر خودتون مودم رو به صورت جداگانه تهیه کنید بهتره

 50. Hesam می گوید

  سلام برای مشهد چه اینترنتی از لحاظ سرعت پیشنهاد میکنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیشگامان و شاتل

   موافقم ۲
نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان