اینستاگرام قابل دسترس شد!

چند روز پیش و در پی برخی تجمعاتی که در کشور صورت گرفت، دو اپلیکیشن محبوب تلگرام و اینستاگرام مسدود شدند، امری که به گفته وزیر ارتباطات موقتی بوده و به زودی برطرف خواهد شد.

حال به‌نظر می‌رسد که اینستاگرام ساعاتی است که رفع فیلتر شده و حداقل در شهر تهران و با اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، قابل دسترس است.

رفع فیلترینگ برای اینستاگرام می‌تواند نویدبخشی جهت برطرف شدن این مشکل برای تلگرام نیز باشد و بایستی منتظر ماند تا ببینیم چه زمانی رفع توقیف آن به‌صورت رسمی اتفاق خواهد افتاد.

از آنجایی که مشاغل بسیار زیادی به اینستاگرام و به‌خصوص تلگرام وابسته هستند، به‌طور قطع دسترسی مجدد به این دو اپلیکیشن، نگرانی بسیاری از کاربران را برطرف کرده و می‌تواند منجر به بازگشت آرامش و رضایت کاربران آن‌ها در فضای مجازی کشور شود.

حال باید دید که دسترسی اینستاگرام آیا به‌صورت دایم و تمام کشور اتفاق افتاده است یا خیر و از طرفی منتظر رفع فیلترینگ تلگرام نیز باشیم. شما هم ما و سایرین را از تجربه خودتان درباره رفع فیلترینگ اینستاگرام باخبر سازید.

7 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  اینستا میخوایم چیکار. تلگرام وصل کنن

 2. AliMansori می گوید

  چه عجب

 3. علی گوران می گوید

  اینستاگرام چند روزه رفع فیلتر شده!

 4. Ahmadreza020 می گوید

  اخ جوووون هوووررررااا???????

 5. Saba.love می گوید

  دوباره فیلتر نکنن خوبه

 6. Sina.so می گوید

  چه عجب ازاد کردنش

 7. ناشناس می گوید

  خدایا به حق محمد و آل محمد(ص) اونهایی که در این مملکت در هر اداره و وزارت خانه ای که مسئولیتی دارند و قصد خیانت به این ملت و خانواده ها را دارند نیست و نابودشان فرما . آمین یا رب العالمین

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم