هواوی به‌دنبال تصاحب عنوان بزرگ‌ترین سازنده گوشی‌های هوشمند در سال آینده است

نمادهای هواوی به زیبایی در این فروشگاه به کار برده شده بودند

شرکت هواوی در سه ماهه دوم امسال با افزایش فوق‌العاده سهم بازار خود در کشور چین، عملکرد بسیار چشمگیری از خود ارایه نمود.

با افزایش بارگیری‌ها، هواوی سعی کرده تا اهداف خود برای هر بازه زمانی را مجددا باز تعریف کند. امسال شرکت در ابتدا برای بارگیری ۱۸۰ میلیون دستگاه هدف‌گذاری کرده بود که با فروش ۹۵ میلیون دستگاه در نیمه اول سال جاری، حالا این شرکت چینی بسیار امیدوار است تا به تعداد ۲۰۰ میلیون دستگاه نیز دست یابد. این را هم باید اضافه کرد که سری میت ۲۰ این شرکت قرار است سه ماهه چهارم ۲۰۱۸ روانه بازار گردد.

به گفته ریچارد یو (Richard Yu)، مدیر اجرایی هواوی، عملکرد فوق العاده شرکت بیشتر مدیون افزایش فروش محصولات در چین و اروپا بوده است؛ به‌طوری‌که میزان درآمدهای آن در چین، ۳۷ درصد و در اروپا، خاورمیانه و آفریقا ۷۳ درصد رشد داشته است. به‌علاوه، پرچمدار امسال این شرکت یعنی سری P20، نسبت به مدل‌های قبلی خود با رشد فروش ۴۵ درصدی مواجه شده است.

gsmarena_001 هواوی به‌دنبال تصاحب عنوان بزرگ‌ترین سازنده گوشی‌های هوشمند در سال آینده است

تنها مسئله اصلی در اینجا، بازار آمریکا است که گوشی‌های هواوی از دریافت سرویس اپراتورها ممنوع شده‌اند و در این‌باره هم کاری نمی‌توان انجام داد. در مورد بازار استرالیا نیز اوضاع به همین منوال است. با این‌حال، ریچارد یو معتقد است که رشد بازارهای چین و اروپا توانسته این فرصت‌های از دست رفته را جبران کند.

gsmarena_001 هواوی به‌دنبال تصاحب عنوان بزرگ‌ترین سازنده گوشی‌های هوشمند در سال آینده است

اما از اواخر سال ۲۰۱۸، هواوی قرار است شروع به تست گوشی‌های ۵G نماید، تا آن‌ها را برای سال ۲۰۱۹ روانه بازار کند. یو، درباره عملکرد شرکت در سال ۲۰۱۹ بسیار خوشبین است و اعتقاد دارد که شرکت این شانس را دارد که تا اواخر ۲۰۱۹، رتبه اول سازندگان گوشی‌های هوشمند را نصیب خود سازد. البته این، آرزوی بزرگی است و باید منتظر ماند و دید آیا به واقعیت می‌پیوندد یا نه.

منبع gsmarena

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم