اسمارت فون خود را به آیفون ۶ تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد!

8 15

پس از مدت‌ها انتظار چندین روز پیش اپل به‌صورت رسمی از محصولات جدید خود پرده برداشت. محصولاتی که هر کدام همانند همیشه ویژگی‌های خواص خود را داشتند (البته مشتریان خاص خود را نیز دارند).

اپل در این مراسم از آیفون ۶، آیفون ۶ پلاس و اولین ساعت هوشمند خود رونمایی کرد. همه این محصولات از آخرین نسخه از سیستم عامل اپل با نام ios 8 بهره می‌برد. همانند همیشه، اپل برای این سیستم عامل نیز تصاویر زمینه جدید و جالبی را طراحی کرده است که بر روی تمام این محصولات موجود است.

ios_8_gm_wallpapers_by_ziggy19-splash اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد!

پیش از این تصاویر زمینه گلکسی آلفا، اکسپریا Z3 و… را در آی‌تی‌رسان منتشر کرده بودیم و حال نیز قصد داریم این نوید را به دوست داران آیفون و محصولات اپل بدهیم که می‌توانید با استفاده از تصاویر زمینه ios 8 اسمارت فون و تبلت خود را شبیه به آیفون ۶ کنید.

در ادامه می‌توانید تصاویر زمینه ios 8 را به صورت مستقیم از آی‌تی‌رسان دانلود کنید.

تصاویر زمینه ios 8 (حجم فایل: ۱۳ مگابایت)

همچنین می‌توانید تصاویر زمینه را به صورت انتخابی اما با کیفیت پایین‌تر در زیر مشاهده و ذخیره نمایید.

iOS-8-original-wallpapers اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-6 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-10 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-9 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-8 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-4 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-5 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-1 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-2 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-3 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-7 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-13 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-14 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-12 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد! iOS-8-original-wallpapers-11 اسمارت فون خود را به آیفون 6 تبدیل کنید، تصاویر زمینه ios 8 منتشر شد!

شما کدام یک از این تصاویر را دوست داشتید؟ آیا به تبدیل ظاهر اسمارت فون‌ها با کمک تصاویر زمینه سایر دستگاه‌ها علاقه دارید؟

منبع: idownloadblog

8 دیدگاه
 1. احسان می گوید

  فقط یکی دوتاش بدرد بک گراند میخورد . بازم ممنون

 2. ahmad می گوید

  انصافا این قالب خیل سبک تر و خلوت تره . ای تی رسان جان هر کی دوست داری قالب سایت رو عوض نکن . همین خوبه .

  خیلی از قبلی بهتره .

 3. ناشناس می گوید

  مرسی خدا خیرتون بده :))))

 4. ناشناس می گوید

  گیفیت خوده آیفون رو نداشت

 5. ستاره می گوید

  مرسی خوب بود

 6. الهام می گوید

  اوکی بود

 7. بیتا می گوید

  خیلی برنامه خوبیه.
  تشکر

  1. آتی می گوید

   سلام کدوم برنامه :/

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم