تیزر تبلیغاتی جدید از ال‌جی G4 در خصوص صفحه نمایش و دوربین آن منتشر شد!

1

همانند همیشه و فرآیند معرفی پرچم‌داران، ‌ال‌جی G4 را نیز شایعات و اخبار گسترده در جهت معرفی همراهی می‌کنند و در این راه خود ال‌جی نیز پرچم‌دار جدیدش را با ارایه تیزر‌های تبلیغاتی مختصر و کوتاه همراهی می‌کند اما در واقع اطلاعات کاملی درخصوص این محصولی پیش از معرفی آن داریم و امروز نیز اطلاعاتمان با دو تیزر تبلیغاتی جدیدی که ال‌جی منتشر کرده است تکمیل می‌شود.

LG-G4-506x400 تیزر تبلیغاتی جدید از ال‌جی G4 در خصوص صفحه نمایش و دوربین آن منتشر شد!

ال‌جی G4 بر اساس اطلاعاتی که ال‌جی منتشر کرده، انتظار داریم صفحه نمایشی فوق العاده و بهتر از برادر بزرگ‌تر خود داشته باشد و بخش دوربین نیز جایی است که کمپانی تولید کننده بر روی آن مانور زیادی داده و یکی از تیزر‌های امروز نیز مربوط به همین بخش است.

در تیزر تبلیغاتی زیر صفحه نمایش ال‌جی G4 به نمایش گذاشته می‌شود که وضوح تصویر خارق العاده‌ای را با کمک فناوری کوآنتوم IPS ارایه می‌دهد.

[aparat]2fjNd[/aparat]

همان طور که مشاهده کردید حتی وضوح صفحه نمایش این محصول از چیزی که با چشم دیده می‌شود بهتر است (در حین نمایش گل‌ها در ویدیو). در ویدیو زیر نیز می‌توانید تیزر تبلیغاتی ال‌جی در خصوص دوربین قدرتمند این محصول را که گفته می‌شود f/1.8 خواهد داشت مشاهده کنید.

[aparat]laXD3[/aparat]

بر اساس این ویدیو و عملکردی که دوربین داشت، دایره نوری پرچم‌دار جدید ال‌جی در شرایط کم نور بسیار گسترده است و کاربر می‌تواند بر اساس علاقه خود بهترین تصویر ممکن را ثبت کند.

هرچه که باشد، ال‌جی این محصول را در ۹ اردیبهشت (۲۹ آوریل) معرفی خواهد کرد و در کمتر از یک هفته آینده رسما با این اسمارت فون آشنا خواهیم شد.

1 دیدگاه
  1. حمید می گوید

    جی ۴ واس ماس

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم