آیپد بعدی اپل اولین دستگاه iOS فاقد دکمه home خواهد بود!

در حالی که در ماه‌های اخیر مرتبا خبرهایی در مورد حذف دکمه home از آیفون شنیده می‌شد، به نظر می‌رسد اولین دستگاه iOS که بدون این دکمه طراحی می‌شود، آیپد بعدی شرکت اپل خواهد بود.

اگرچه اپل با معرفی آیفون ۷ و تبدیل دکمه home به یک دکمه ساکن اقدامی مناسب انجام داد اما کماکان این دکمه فضای زیادی را اشغال می‌کند. این درحالی است که از مدت‌ها پیش این دکمه فیزیکی جایی بین دستگاه‌های اندرویدی ندارد.

با این حال به گزارش سایت ژاپنی Makotakara آیپد ۱۰.۹ اینچی اپل فاقد دکمه فیزیکی home خواهد بود. به این ترتیب استفاده بسیار بهتری از صفحه نمایش آیپد خواهد شد.

این محصول همچنین با طراحی منحصربفرد خود از حاشیه‌های باریکتری برخوردار خواهد بود. البته باید به این نکته توجه داشت که این تبلت ۱۰.۹ اینچی با ضخامت ۷.۵ میلی‌ متری، کمی ضخیم‌تر از نسخه‌ فعلی خواهد بود و از این نظر با آیپد Air برابری خواهد کرد. احتمالا این افزایش پهنا جهت ایجاد فضای مناسب برای قرارگیری باتری آن  بوده است.

1 دیدگاه
  1. amir می گوید

    با سلام عرض ادب من میخواستم یه تبلت بخرم با کیفت برای باز های گرافیک بالا برای کار های روزمرم چه تیلتی بخرم خوبه ممنون میشم اگه راهنمایی کنی اگه زحمتی نیست جوابشو به ایمیلم بفرست با تشکر از شما

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم