رایمند رایانه نمایندگی انحصاری ATEN و newline در ایران

نشست خبری شرکت رایمند رایانه با حضور نمایندگان دو شرکت ATEN و newline در دومین روز نمایشگاه الکامپ برگزار شد.

در این سمینار، قلی زاده مدیر عامل شرکت رایمند رایانه ابتدا به بیان تاریخچه‌ای از فعالیت‌های این شرکت پرداخت و گفت: نزدیک به ۳۰ سال در بازار فناوری اطلاعات حضور داریم. فعالیت ما از تعمیر مانیتورهای کومودور شروع شد و توانستیم با باز کردن قطعات و تعمیر کردن آن، به تکنولوژی به کار رفته در آن دست پیدا کنیم.

وی ضمن اعلام این که در سال ۲۰۱۷ با همکاری پارتنرهای بین المللی خودمان ویدئو وال ۳۲x32 پورت ارایه خواهیم کرد، گفت: محصولات پارتنرهای ما یعنی اتن و نیولاین طیف وسیعی از ابزارهای الکترونیکی برای هوشمندسازی مدارس و سالن های کنفرانس را دارند.

قلی زاده هم چنین اعلام کرد که رایمند رایانه به فعالیت در حوزه آموزش و هوشمند سازی مدارس، که به تازگی نیاز زیادی به آنها احساس می‌شود، تعهد دارد.

IMG_1692 رایمند رایانه نمایندگی انحصاری ATEN و newline در ایران

سپس کارسیک نارایان نماینده شرکت newline در خصوص تفاوت newline و های‌ویژن گفت: های‌ویژن محصولاتی را تولید می‌کند، لوگوی خود را روی آن می‌زند و فعالیت کمتری دارد اما newline تمامی محصولات را با مارک خودش عرضه می‌کند تا برندش را مطرح نماید.

وی تاکید کرد که تنها نمایندگی رسمی این شرکت در ایران، رایمند رایانه است.

IMG_1705 رایمند رایانه نمایندگی انحصاری ATEN و newline در ایران

پس از آن، کریم درویش، نماینده خاورمیانه شرکت Aten اعلام کرد: رایمند رایانه نماینده انحصاری این شرکت در ایران است که برای معرفی این برند در ایران تلاش کرده است. وی افزود هدف اصلی Aten در ۳۵ سال گذشته kvm سوییچ‌ها بوده که دومین رکورد فروش در دنیا را دارند.

IMG_1716 رایمند رایانه نمایندگی انحصاری ATEN و newline در ایران

گفتنی است نشست خبری رایمند رایانه در بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم