ایرانسل ۱۲ بسته جدید اینترنتی را معرفی کرد

0

پس از آنکه همراه اول در ماه گذشته چند بسته بلند مدت با حجم‌های مختلف را ارایه کرد، حال نوبت به ایرانسل رسیده تا با ارایه ۱۲ بسته جدید، بر تنوع پکیج‌های اینترنت خودش بیافزاید.

این بسته‌ها در بازه‌های زمانی ۳، ۶ و ۱۲ ماهه ارایه شده‌اند و در حجم‌های ۹ گیگابایتی تا ۱۲۰ گیگابایتی، اینترنتی سریع را در اختیار مشترکان ایرانسل قرار می‌دهند.

بسته‌های سه ماهه جدید شامل بسته‌های ۹، ۱۸، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۷۲ گیگابایتی هستند. بسته‌های ۶ ماهه در حجم‌های ۱۸، ۳۶ و ۴۸ گیگابایتی و بسته‌های ۱۲ ماهه نیز در حجم‌های ۷۲، ۹۶ و ۱۲۰ گیگابایتی ارائه شده‌اند.

فهرست کامل بسته‌های اینترنت همراه در وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/packages در دسترس قرار گرفته است و در جدول زیر هم می‌توانید آن‌ها را به صورت کامل مشاهده کنید.

irancell-package ایرانسل 12 بسته جدید اینترنتی را معرفی کرد

همچنین فعال‌سازی این بسته‌ها با شماره‌گیری کد دستوری *۵۵۵*۵# (ستاره۵۵۵ستاره۵مربع) و یا با استفاده از نرم‌افزار کاربردی «ایرانسل من» نیز امکان‌پذیر است.

بسته‌های دوازده‌گانه جدید ایرانسل برای استفاده توسط مشترکان دائمی و اعتباری در دسترس است و تمامی مشترکان اینترنت همراه نسل ۳، ۴ و ۴.۵ ایرانسل می‌توانند این بسته‌ها را روی حساب خود فعال کنند.

ایرانسل تاکنون ۲۴۶۵ شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش نسل سوم اینترنت همراه، ۱۳۱۴ شهر، دهستان و جاده را تحت پوشش نسل چهارم اینترنت همراه (۴G/LTE) و ۲۵۷ شهر را تحت پوشش اینترنت همراه نسل ۴.۵ قرار داده است.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم