ادامه حکم‌رانی اپل بر بازار اسمارت‌فون‌ها در ایالات متحده طی سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷

شرکت اپل در سه ماهه سوم امسال در صدر لیست تولیدکنندگان اسمارت‌فون در ایالات متحده قرار گرفت و موتورولا نیز رشد ۲ برابری فروش را تجربه کرد. براساس گزارش جدیدی از موسسه تحقیقات بازار Strategy Analytics، شرکت اپل در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ موفق به حفظ جایگاه خود در صدر فهرست بازار گوشی‌های هوشمند در ایالات متحده شد. هر چند که هم میزان فروش و هم سهم این شرکت از بازار کاهش یافته است.

این در حالی بوده که رقم فروش این شرکت کوپرتینویی معادل ۱۲ میلیون دلار (کمتر از فروش ۱۳ میلیونی در بازه زمانی مشابه در سال گذشته) و سهم آن از بازار ۳۰.۴ درصد بوده است.

gsmarena_001-7-424x450 ادامه حکم‌رانی اپل بر بازار اسمارت‌فون‌ها در ایالات متحده طی سه ماهه سوم سال 2017

همچنین سامسونگ مقام دوم خود را حفظ کرده و هم فروش و هم سهم این شرکت از بازار به ترتیب از ۹.۷ میلیون به ۹.۹ میلیون دلار و از ۲۴.۲ درصد به ۲۵.۱ درصد افزایش پیدا کرد. شرکت‌های ال‌جی، ZTE و موتورولا نیز با حفظ جایگاه سابق خود، به ترتیب در رتبه‌های سوم تا پنجم قرار گرفتند.

در اینجا موتورولا به نکته ویژه‌ای اشاره می‌کند که با توجه به رشد تقریبا دو برابری میزان فروش و سهم این شرکت از بازار طی سه ماهه سوم امسال، هم‌اکنون موتورولا بیش از ۵ درصد بازار اسمارت‌فون‌ها در ایالات متحده را تسخیر نموده است.

در این گزارش اظهار شده که ” ریکاوری موتورولا به لطف توزیع و فروش گسترده گوشی‌های مدل جدید و محبوب این شرکت نظیر Moto Z2 Play به ۴ سرویس‌دهنده برتر مخابراتی در ایالات متحده، تحقق پیدا کرده است.”

4 دیدگاه
 1. Maahdi2000 می گوید

  با کدوم مدرک؟؟ واقعا فاذتون چیه؟؟ همین هفته پیش گفتید سامسونگ حتی توی امریکا هم سهم بیشتری
  در بحث موبایل داره بعد الان یه چیز دیگه میگید خواهشا یا درستش رو بگید یا شایعه نکنید

  1. اشکان موسوی می گوید

   اره واقعا نمیدونم چرا اینجوری میکنن همشون طرف اپل میگیرن

 2. MahsaMahdavi می گوید

  کشور خودشه بایدم بیشتر بخرن بخاطر حمایت

 3. taha می گوید

  اپل همیشه اول بوده و هست گوشی هاش حرف نداره

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم