آیا قابلیت فالو کردن هشتگ‌ها نیز به اینستاگرام اضافه می‌شود؟

درحال حاضر، کاربران اینستاگرام تنها می‌توانند همدیگر را فالو کنند و از آخرین پست‌های ارسالی یکدیگر باخبر شوند. اما اخیرا یکی از کاربران این شبکه اجتماعی به نام Pippa Akram عنوان کرده که اینستاگرام در حال تست قابلیت جدیدی است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا هشتگ‌ها را نیز فالو کنند.

این بدین معنی بوده که کاربران می‌توانند پست‌های حاوی هشتگ‌های فالو شده را نیز در صفحه خود مشاهده کنند. درواقع، این قابلیت می‌تواند برای علاقه‌مندان بسیاری کاربردی باشد چراکه به‌عنوان مثال اگر فردی به دنبال پست‌های خاصی با هشتگ‌هایی همچون sunrise# (طلوع خورشید) باشد، به جای فالو کردن اکانت‌های متعدد، می‌تواند تنها با فالو کردن این هشتگ، پست‌های مرتبط با آن را مشاهده کند.

البته ممکن است پست‌های غیرمرتبط نیز برای کاربران ارسال شوند چراکه برخی کاربران، از هشتگ‌ها به درستی استفاده نمی‌کنند و هشتگ‌ها را به اشتباه ثبت می‌کنند. بااین‌حال، اضافه شدن چنین قابلیتی می‌تواند در پیدا کردن اکانت‌ها و تصاویر جدید بسیار موثر باشد. به‌نظر می‌رسد که اینستاگرام قصد دارد تا به‌منظور جلوگیری از ارسال انبوه پست‌های حاوی هشتگ‌های موردنظر، این قابلیت را تنها به پست‌های برتر و استوری‌های جدید محدود کند.

Instagram-follow-hashtag-796x430 آیا قابلیت فالو کردن هشتگ‌ها نیز به اینستاگرام اضافه می‌شود؟

نباید فراموش کرد که اینستاگرام هم‌اکنون در حال تست این قابلیت با تعداد محدودی از کاربران است و امکان استفاده از آن را برای تمامی‌کاربران فعال نکرده است. از این‌رو، هنوز به‌طور دقیق مشخص نیست که آیا اینستاگرام تصمیمی ‌برای عرضه عمومی ‌این ویژگی برای همه کاربران این شبکه اجتماعی در سر دارد یا خیر، که باید منتظر ماند و چشم به راه تصمیم مدیران این شرکت بود. گفتنی است اینستاگرام هر چند وقت یک‌بار ویژگی‌هایی را مورد تست و ارزیابی قرار می‌دهد که برخی از این ویژگی‌ها هرگز به مرحله عرضه عمومی‌ نمی‌رسند.

6 دیدگاه
 1. Maahdi2000 می گوید

  قابلیت جالبی باید باشه

 2. MahsaMahdavi می گوید

  بنظر که خیلی مسخره میاد

 3. اشکان موسوی می گوید

  اصلا خوب نیست چون هشتگ ها ب درستی استفاده نمیشه

 4. Arta20 می گوید

  ازمایشی دیگه باید صبر کنیم تا ببینیم چی میشه

 5. Asoo می گوید

  اینستاهم شورش در اورده چیزای بی خودی داره اضافه میکنه به برنامش و حجمش الکی میره بالا

 6. taha می گوید

  فک نکنم این طرحشون عملی بشه اصلا قابلیت جالبی نیست

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم