شرکت سامسونگ به کاربران آی‌فون امکان می‌دهد تا گوشی گلکسی‌نوت ۸ را امتحان کنند

6

برنامه ارتقای گوشی به سری گلکسی (Upgrade to Galaxy) شرکت سامسونگ به کاربران آی‌فون امکان می‌دهد تا گوشی گلکسی‌ نوت ۸ را امتحان کنند. این شرکت برنامه جدیدی را در کره‌جنوبی مد نظر دارد که به کاربران گوشی‌های آی‌فون، این فرصت را می‌دهد تا گوشی‌های گلکسی S8 یا گلکسی‌نوت ۸ را برای مدت یک ماه تست کنند. شرکت کره‌ای این واقعیت را کتمان نمی‌کند که با اقدام خود، کاربران آی‌فون را هدف قرار داده تا آن‌ها را نسبت به تعویض گوشی هوشمندشان ترغیب کند.

aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9IL0gvNzA5NTQxL29yaWdpbmFsL25vdGUtOC12LXM4LTAwMS5qcGc شرکت سامسونگ به کاربران آی‌فون امکان می‌دهد تا گوشی گلکسی‌نوت 8 را امتحان کنند

در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۷ نوامبر، کاربران گوشی‌های آی‌فون در کره‌جنوبی می‌توانند درخواست خود برای برنامه تجربه کار با گوشی‌های سری گلکسی را به‌صورت آنلاین ثبت نمایند. از میان این افراد، ۱۰ هزار نفر انتخاب خواهند شد و سپس در فاصله روزهای ۱ الی ۱۱ دسامبر، افراد منتخب می‌توانند گوشی خود را از بازارچه دیجیتالی سامسونگ دریافت کنند.

هزینه مشارکت در این طرح، معادل ۵۰ هزار وون کره یا ۴۵ دلار به‌علاوه بهای دستگاه است که به عنوان نوعی سپرده از شما دریافت می‌شود. در صورتی‌که تصمیم بگیرید گوشی را برای خودتان نگاه دارید، مبلغ سپرده به شما بازگردانده خواهد شد و یک اسپیکر بلوتوثی JBL، بیمه رایگان صدمات صفحه نمایش و تخفیفاتی روی برخی لوازم جانبی رسمی را دریافت می‌کنید.

در صورتی‌که تصمیم به بازگردانی دستگاه بگیرید، هزینه دستگاه به شما بازگردانده می‌شود. اما بایستی از هزینه اشتراک پرداخت شده خودتان، صرف‌نظر کنید.

6 دیدگاه
 1. Zahra می گوید

  چه طرخ خوبی گذاشته واقعا عالیع این پیشنهادش

 2. Ava.love می گوید

  مگه اینکه خل باشه طرف ایفون بده سامسونگ بگیره

  1. Maahdi2000 می گوید

   اتفاقا خل کسیه که ایفون دستشه
   آفرین به سامسونگ که فکر خوبی کرده
   چون میدونه کسی نوت بگیره دستش دیگه به هیچ وجه سراغ ایفون با محدودیت هاش نمیره

 3. Reza.shiri می گوید

  کاش این طرح تو ایرانم برگذار میشد

 4. Nima می گوید

  سامسونگ عالیه ..تا چندسال دیگه هیچکس اصلا سمت ایفون هم نمیره

 5. MahsaMahdavi می گوید

  تو ایران چنین چیزی بزار خوبه بدم نمیاد نوت رو امتحان کنم
  ولی بعدی میدونم به پای ایفون ایکس برسه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم