نسخه X 99 AVANT گوشی گلکسی نوت ۸ آماده عرضه شد

آیا ممکن بوده که اسمارت‌فون نیز هنری شود؟ بله ممکن است. گلکسی نوت ۸ هنری نیز از راه رسید. نسخه جدید و البته بسیار محدودی از گوشی گلکسی نوت ۸ با نام X 99 AVANT به‌تازگی آماده عرضه شده که آثار هنری محنصر به‌فرد هان سئونگ وو بر روی آن نقش بسته است.

گلکسی-نوت-8 نسخه X 99 AVANT گوشی گلکسی نوت 8 آماده عرضه شد

همان‌گونه که اشاره شد، تعداد بسیار محدودی از این اسمارت‌فون موجود بوده و تنها ۹۹ عدد از آن (همان‌گونه که از نامش پیداست) برای فروش موجود است. به همراه خود دیوایس، یک عدد محافظ مخصوص درنظر گرفته شده که دارای تم ببر است و درون آن منقش به امضای هنرمند آن است. این یعنی شما علاوه‌بر محافظت از دیوایس عزیزتان، یک لباس هنری را نیز به تن آن پوشانده‌اید.

علاوه‌بر این موارد، یک برگ طراحی جداگانه از این نقش در ابعاد ۶۹ در ۴۵ سانتی‌متر نیز به خریداران این هندست اهدا خواهد شد تا بر روی دیوار خانه خود نصب کنند. هر یک از این ۹۹ دستگاه دارای عدد ۸ رقمی ویژه‌ای هستند که تصدیقی بر اعتبار هر کدام باشد.

گلکسی-نوت-8-X-99-AVANT-ادیشن نسخه X 99 AVANT گوشی گلکسی نوت 8 آماده عرضه شد

جدای از این موارد، سخت‌افزار این نسخه محدود همان‌ چیزی است که در نسخه استاندارد گلکسی نوت ۸ دیده بودیم. این مدل از رنگ midnight black و حافظه ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایتی برخوردار است. نوت ۸ هنری هم‌اکنون در کره‌جنوبی قابل خریداری بوده و قیمت آن به ۱۸۳۰ دلار می‌رسد. بعید به‌نظر می‌رسد که تعداد نسخه‌های قابل عرضه این اسمارت‌فون از عدد ۹۹ فراتر رود. اگر علاقه‌مند به خرید نوت ۸ هنری هستید، این لینک را دنبال کنید.

6 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  چقدر تعداد کم تولیدکرده خسیس

 2. Ahmadreza020 می گوید

  اون چیه مثلا تابلو هنریه؟انگار بچه روش برداشته خط خطی کرده?

 3. Saba.love می گوید

  طرف مگه دیوونس بخاطر یه تابلو چرت پرت این همه پول بیشتر پرداخت کنه

 4. Sina.so می گوید

  تابلو هنریش مفت نمی ارزه

 5. AliMansori می گوید

  ارزش خرید نداره

 6. سعید خان می گوید

  خیلی گرونه ارزش نداره

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم