اولین فیلتر هوشمند بلوتوثی هوا در CES 2018 معرفی شد

2

اگر علاقه‌مندید تا در زندگی مدیریتی مدرن داشته باشید، گجت‌های گوناگونی در دنیا برای همراهی و کمک به شما ابداع شده‌اند. در دهه اخیر با افزایش شدید آلودگی هوا، گجت‌های مرتبط با این مشکل نیز پیشرفت‌های خوبی داشته‌اند. شما هر ساله باید سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و تهویه موجود در منزل خود را مورد بازبینی و کنترل قرار دهید و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض کنید.

اما اکنون شرایط تغییر کرده و فیلتر هوشمند شرکت ۳M به یاری‌تان آمده است. این فیلتر هوشمند هوا که در نمایشگاه CES 2018  معرفی شد، به صورت خودکار با ارتباط منظم با گوشی شما در صورت نیاز به بررسی وضعیت تهویه و کارایی فیلتر، به شما اطلاع داده و راهنمایی‌های لازم را خواهد کرد.

mnaghs3klubxhwrp83p5-450x254 اولین فیلتر هوشمند بلوتوثی هوا در CES 2018 معرفی شد

مکانیسم عمل این فیلتر هوشمند همچون مدل‌های قبلی ۳M با پویش و بررسی سطح غبار، کیفیت شاخص گاز‌های موجود در محیط و حتی مقدار الیاف و ذرات پخش شده از بدن و احیانا حیوانات خانگی در فضای خانه و همچنین سایر ذرات ناخواسته مانند بوی غذا، دود، رنگ و… عبوری از فیلتر است و نتیجه تجزیه و تحلیل خود را در بسته‌های پیشنهادی به شما ارائه می‌کند.

تنها تفاوت مدل جدید با مدل‌های قبلی یک دیسک زرد رنگ حاوی بلوتوث است که به سنسور فشار‌ هوا متصل بوده و تغییرات فشار و جریان هوای عبوری از فیلتر را کنترل می‌کند. هر زمان که فشار غیر‌معمول ثبت شود، نشان دهنده کاهش کیفیت هوای موجود بوده و زمان تعویض فیلتر رسیده است.

همراه با نسخه پیشرفته این فیلتر هوشمند، اپلیکیشین اختصاصی سازگار با اندروید وiOS ارائه می‌شود و اطلاعات تکمیلی در اختیار شما قرار می‌گیرد. کیفیت هوای منزل شما مهم‌ترین ماموریت این فیلتر هوشمند است به همین خاطر اگر زمانی قصد تعویض زود هنگام فیلتر را داشته باشید در مورد عدم نیاز به تعویض فیلتر هشدار می‌دهد یا هنگامی که زمان تعویض فیلتر به علت کثیف شدن زیاد فرا رسیده باشد، شما را بی‌خبر نخواهد گذاشت.

qp9meyrohjfb7tzugyho-450x254 اولین فیلتر هوشمند بلوتوثی هوا در CES 2018 معرفی شد

طبق اعلام قبلی این فیلتر‌ هوشمند از بهار ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد و قیمت آن بسته به اندازه و نوع فیلتر مورد نیاز بین ۲۲ تا ۳۰ دلار خواهد بود که تقریبا برابر با قیمت فیلتر‌های بدون سنسوری است که امروز در بازار به فروش می‌رسند.

پس اگر شما از مخالفان ورود کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند در منزل نیستید، دلایل زیاد و هوشمندانه‌ای برای قرار دادن این فیلتر هوشمند در لیست خرید‌های آینده‌تان دارید. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که طبق تحقیقات انجام شده افراد بیش از ۹۰ درصد عمر خود را در مکان‌های سربسته و داخل منازل می‌گذرانند!

2 دیدگاه
  1. Tida.amiri می گوید

    به درد نمیخوره هوا تهران اینقدر الودس که این چیزا جواب گو نیست براش

  2. Saba.love می گوید

    به درد اونای که بچه کوچیک دارن میخوره هوای خونشون تمیز نگه دارن

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم