آخرین تصاویر و اطلاعات منتشر شده از گلکسی S8

همیشه با نزدیک شدن به زمان معرفی پرچمداران سامسونگ، از چند ماه قبل انتشار تصاویر و شایعات در مورد آن‌ها آغاز می‌شود. شایعاتی که با نزدیک شدن به زمان رونمایی، روز به روز بر حجمشان افزوده می‌شود. در چند هفته اخیر در دنیای فناوری، تقریبا هیچ روزی را بدون دیدن شایعه یا تصویر فاش شده‌ای از گلکسی اس ۸ سپری نکرده‌ایم. گفته می‌شود سامسونگ قصد دارد در فروردین‌ماه از پرچمدار پرادعای خود رونمایی کند.

امروز هم تصاویری از گلکسی S8 منتشر شده است که شایعات پیشین را تایید می‌کنند. در این تصایور می‌بینیم که این گوشی هوشمند باریک و بلند است و حاشیه‌های بالا و پایین نمایشگر آن به نسبت نسل قبل بسیار کمتر شده است. تصاویر مذکور را در زیر مشاهده می‌کنید.

ScreenShot_20170310013356 آخرین تصاویر و اطلاعات منتشر شده از گلکسی S8

ScreenShot_20170310013340 آخرین تصاویر و اطلاعات منتشر شده از گلکسی S8

ScreenShot_20170310013412 آخرین تصاویر و اطلاعات منتشر شده از گلکسی S8  تمامی تصاویر بالا از یک گوشی تهیه شده‌اند. بنابراین نمی‌توان با اطمینان گفت که آیا دستگاه بالا گلکسی اس ۸ است یا گلکسی اس ۸ پلاس. اغلب شایعاتی که تا به امروز منتشر شده‌اند بر روی این نکته متفق‌القول بوده‌اند که گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس هر دو از نمایشگرهایی با دو لبه خمیده (مشابه آن چه در گلکسی اس ۷ دیده‌ایم) بهره می‌برند. اندازه نمایشگر گلکسی اس ۸ احتمالا ۵.۸ اینچ و نمایشگر گلکسی اس ۸ پلاس هم ۶.۲ اینچ خواهد بود.

یکی از تصاویر بالا، محافظ صفحه‌ای خمیده را نشان می‌دهد که قسمت مربوط به دوربین جلو و اسکنر عنبیه چشم آن بریده شده است. در تصویری که از نمای جلو این گوشی هوشمند تهیه شده است، یک دکمه اضافه در زیر دکمه‌های تنظیم صدا دیده می‌شود که احتمالا مربوط به Bixby، دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی سامسونگ است.

 

اگر به گوشی‌های سامسونگ گلکسی سری S علاقه دارید، به گروه تلگرام زیر ملحق شوید

Telegram-Galaxy-S آخرین تصاویر و اطلاعات منتشر شده از گلکسی S8

1 دیدگاه
  1. امیر حسین می گوید

    شاید این یه مدله که سانسونگ میخواد شما ها رو باهاش گول بزن

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم