ایسوس در ماه آگوست فروش اسمارت‌فون‌های ذن‌فون ۴ را آغاز می‌کند

ایسوس معمولا در نمایشگاه Computex که ماه ژوئن برگزار می‌گردد، اسمارت‌فون جدیدی را معرفی می‌کرد؛ اما در سال جاری میلادی این مسیر را تغییر داده است.

سری ذن‌فون ۴ به‌زودی رونمایی خواهد شد، اما تاکنون فقط یکی از اعضای این خانواده یعنی ذن‌فون ۴ مکس، آشکار گردیده است؛ درصورتی‌که ما منتظر پنج محصول دیگر هم از این سری هستیم.

Zenfone ایسوس در ماه آگوست فروش اسمارت‌فون‌های ذن‌فون 4 را آغاز می‌کند

گزارش تازه‌ای از مقر کمپانی ایسوس در تایوان منتشر شده که نشان می‌دهد دستگاه‌های ذن‌فون ۴ تنها در ماه آگوست، یعنی چهار ماه پس از زمان اولیه تعیین شده، در دسترس قرار می‌گیرند. در‌ واقع اولین گوشی هوشمندی که از این دسته برای فروش آماده می‌شود، ذن‌فون ۴ مکس خواهد بود که انتظار داریم به‌دنبال آن با گذر زمان شاهد فروش سایر اعضای این خانواده نیز باشیم.

برطبق شایعات، ایسوس در اواخر این ماه بیشتر اسمارت‌فون‌های ذن‌فون ۴ را رونمایی می‌کند که این تاریخ به‌خوبی با احتمال عرضه آن‌ها در ماه آگوست مطابقت دارد. از سوی دیگر برخی یا همه دستگاه‌های این سری تنها در اواخر سپتامبر به اروپا می‌رسند. جدول زمانی جدید انتشار این خانواده از ایسوس به‌طور مستقیم در برابر آی‌فون جدید، گوشی‌های هوشمند سونی در IFA  و گلکسی نوت‌ ۸، قرار دارد که ممکن است برای این کمپانی تایوانی فروش عاقلانه‌ای نباشد.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم