اچ‌تی‌سی سهم خود از سود برنامه‌های طراحی شده برای Vive را به طراحان آن‌ها بخشید

GERMANY-GAMING/

به‌تازگی اچ‌تی‌سی قراردادی با گوگل امضا کرده که با دریافت ۱.۱ میلیارد دلار، حساب بانکی خود را پر از پول کرده و اهمیت هدست واقعیت مجازی Vive را برای شرکت دو چندان نموده است. این شرکت تایوانی در تلاش برای تشویق توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری برای طراحی برنامه برای هدست Vive، تخفیف جالبی برای آن‌ها در نظر گرفته است؛ بدین صورت که اچ‌تی‌سی دیگر سهم سی درصدی خود از سود نرم‌افزارهای طراحی شده برای محصولش را نمی‌گیرد و صد درصد سود به جیب طراحان می‌رود. این وضعیت تا پایان سال ۲۰۱۷ ادامه دارد و پس از ۳۱ دسامبر سهم سی درصدی شرکت به جای خود باز می‌گردد.

HTC-Vive-AH-NS-earbuds-3-1600x1067-1000x800 اچ‌تی‌سی سهم خود از سود برنامه‌های طراحی شده برای Vive را به طراحان آن‌ها بخشید

اچ‌تی‌سی امیدوار است نرم‌افزارهای ارزان‌قیمت فروش بیشتری را برای این محصول به ارمغان بیاورند و البته نیم نگاهی هم به فروش در فصل تعطیلات دارد. فروشگاه The Viveport سال قبل بازگشایی شد و در این مدت تعداد برنامه‌های در دسترس از ۶۰ عدد به ۱۰۰۰ برنامه رسیده و بیشتر از ۲۶۰۰۰ توسعه‌دهنده نرم‌افزار در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

اچ‌تی‌سی همچنین به عاملین آرکید که از مشتریان بابت استفاده ساعتی از Vive هزینه می‌گیرند، اجازه داده تا ۷۰ درصد سود فروش را تا پایان سال مال خود کنند. پیش از این، تقسیم‌بندی سود به‌صورت ۵۰-۵۰ صورت می‌گرفت. هم‌اکنون The Viveport Arcade Manager در بیش از ۷۰ کشور به‌صورت آزمایشی دایر است و بیش از ۷۰۰ عنوان در این زمینه به کاربران پیشنهاد می‌کند. به‌علاوه کیت Viveport Scene به توسعه‌دهندگان ارائه شده که به آن‌ها اجازه می‌دهد افکت‌های جالبی برای برنامه‌ها و بازی‌های مختلف طراحی کنند.

تعطیلات مهم‌ترین زمان برای توسعه‌دهندگان است و ما می‌خواهیم قدردانی خود را از آن‌ها نشان دهیم. زمان فوق‌العاده هیجان انگیزی است، محتوای بسیار زیاد به همراه ۲۰۰۰ عنوان برای این پلت‌فرم در سرتاسر جهان وجود دارد.

همان‌طور که در خبرها گفته شد، اچ‌تی‌سی در حال کار بر روی یک نسخه مستقل از Vive است که با نام Vive Focus شناخته خواهد شد. برعکس Vive، نسخه جدید نیاز به اتصال به کامپیوتر ندارد و از چیپ‌ست اسنپدراگون ۸۳۵ بهره می‌برد. این محصول در آمریکا از پلتفرم واقعیت مجازی گوگل، Daydream، پشتیبانی خواهد کرد. مطمئنا چهارم اکتبر اطلاعات بیشتری در مورد Vive Focus منتشر خواهد شد.

Vive-Standalone-VR-Product-2 اچ‌تی‌سی سهم خود از سود برنامه‌های طراحی شده برای Vive را به طراحان آن‌ها بخشید

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم