نرم‌افزار اسکایپ به آمار خیره‌کننده یک میلیارد دانلود در گوگل پلی دست یافته است

بر‌اساس گزارشات منتشر شده، نرم‌افزار اسکایپ (Skype) موفق شده تا به آمار شگفت‌انگیز یک میلیارد دانلود در مارکت گوگل ‌پلی دست پیدا کند، البته این آمار به معنی استفاده‌ یک میلیارد کاربر از این برنامه نخواهد بود. مایکروسافت در روز‌های گذشته خبر مربوط به این آمار شگفت‌انگیز را به‌صورت رسمی منتشر کرده بود.

یک موضوع جالب دیگر در مورد آمار منتشر شده این بوده که بسیار از کاربران اندرویدی، این برنامه را بار‌ها و به دفعات زیاد بر روی گوشی خود نصب کرده‌اند. البته نباید این موضوع را فراموش کنیم که این برنامه در سال‌های گذشته رشد بسیار سریع و حیرت‌انگیزی داشته است.

Skype-800x500 نرم‌افزار اسکایپ به آمار خیره‌کننده یک میلیارد دانلود در گوگل پلی دست یافته است

پیش از سال ۲۰۱۵ اسکایپ اعلام کرده بود که تا آن زمان ۵۰۰ میلیون نفر این برنامه را از گوگل پلی دریافت کرده‌اند و این آمار تنها در مدت زمان دو سال دو برابر شده که بسیار حیرت‌انگیز و جالب است. این موضوع این سوال را برای کاربران ایجاد می‌کند که آیا این برنامه در دو سال آینده و در اواخر سال ۲۰۱۹ می‌تواند به آمار ۲ میلیارد دانلود در گوگل پلی دست پیدا کند یا خیر.

این شرکت اعلام کرده که براساس بازخورد‌های کاربران، قابلیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی را به این برنامه برای همه‌ پلتفرم‌ها عرضه خواهد کرد. این کمپانی در پیامی از همه‌ کاربران برای استفاده از این برنامه تشکر کرده و به این نکته اشاره داشته که بدون توجه کاربران این برنامه هیچ‌گاه به جایگاه فعلی نمی‌رسید.

4 دیدگاه
 1. اشکان موسوی می گوید

  اسکایت خیلی برنامه خوبیه اما تو ایران طرفدار نداره اصلا

 2. Arta20 می گوید

  مسخره ترین برنامه پیام رسانه ?

 3. مریم می گوید

  چه زیاد ۵۰۰ ملیون نفرررر …

 4. Maahdi2000 می گوید

  خیلی اپلیکیشن خوبیه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم