افشای اطلاعات مربوط به میزان حافظه رم و حافظه داخلی در گوشی‌های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس

3 1

بدون شک عرضه اسمارت‌فون‌های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس شرکت سامسونگ یکی از رویدادهای قابل پیش‌بینی سال ۲۰۱۸ بوده و اکنون اطلاعات جدیدی در مورد این هندست‌ها منتشر شده است. بر اساس پستی که در وب‌سایت Weibo (یک شبکه‌اجتماعی چینی) ظاهر شده است، گوشی‌های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس در مدل‌هایی متنوع با حافظه داخلی و حافظه رم متفاوت به فروش خواهند رسید و در واقع در این پست، فهرستی از این مدل‌ها آورده شده است.

galaxy-s9 افشای اطلاعات مربوط به میزان حافظه رم و حافظه داخلی در گوشی‌های گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس

این اطلاعات توسط شخصی با نام روکی مارتیان منتشر شده؛ کسی که احتمالا برای شرکت سامسونگ کار می‌کند و ادعا دارد که اطلاعات مذکور را از منابع داخلی دریافت کرده است. در هر صورت وی مدعی‌ست که گلکسی S9 با ۴ گیگابایت رم عرضه خواهد شد؛ در حالی که این هندست از نظر میزان حافظه داخلی، شامل ۲ مدل ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی است.

گوشی گلکسی S9 پلاس نیز دارای ۶ گیگابایت حافظه رم بوده و در ۳ مدل با حافظه داخلی ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه خواهد شد. منبع همچنین اشاره می‌کند که کمپانی قصد دارد تا نسخه ۵۱۲ گیگابایتی این هندست‌ها را نیز عرضه نماید؛ اگرچه این مدل تنها در بازارهای خاصی قابل دسترس خواهد بود. به‌علاوه ممکن است که تنها گوشی گلکسی S9 پلاس با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایتی عرضه شود؛ اما اکنون نمی‌توان این نظریه را تایید کرد. با توجه به طرح این اطلاعات از سوی منبعی نسبتا ناشناخته، بایستی به درستی آن‌ها با دیده تردید نگاه کرد.

با توجه به اطلاعات نسبی که تاکنون لو رفته است به نظر می‌رسد که گوشی‌های گلکسی S9 و S9 پلاس تا حدودی شبیه به هندست‌های نسل قبلی خود خواهند بود؛ هر چند که در صورت صحت اطلاعات فاش شده حداقل حاشیه پایینی قاب دستگاه از گوشی‌های گلکسی S8 و S8 پلاس باریک‌تر است. در واقع دیروز به منظور مقایسه، پنل جلویی گلکسی S9 پلاس در کنار پنل گوشی گلکسی S8 پلاس نمایش داده شد. در صورت دقیق بودن این تصویر، نمایشگر گوشی گلکسی S9 پلاس از نمونه مورد استفاده در گلکسی S8 پلاس بزرگ‌تر خواهد بود؛ یعنی این هندست به همراه یک نمایشگر بی‌کران ۶.۳ یا ۶.۴ اینچی سوپر آمولد با رزولوشن +QHD عرضه می‌شود.

احتمالا از اسمارت‌فون‌های گلکسی S9 و S9 پلاس طی کنگره جهانی موبایل (MWC) که اواخر ماه آینده در شهر بارسلونا برگزار می‌شود، رونمایی خواهد شد. اگرچه این احتمال نیز وجود دارد که سامسونگ ۲ پرچم‌دار را در آینده و طی رویدادی مجزا معرفی نماید.

3 دیدگاه
  1. Tida.amiri می گوید

    اگه رم ۴ گیگ باشه که واقعا افتضاح میشه

  2. Saba.love می گوید

    شایعس مگه میشه رمش ۴ باشه اخه

  3. AliMansori می گوید

    خوب شد اینطوری یه فرقی بینشون میشه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم