سامسونگ: گوشی‌های گلکسی نوت ۸ به ورزشکاران ایرانی داده می‌شود!

خبر مربوط به عدم اهدای گوشی‌های گلکسی نوت ۸ سامسونگ بازتاب زیادی در رسانه‌ها پیدا کرد و بسیاری در این بین، سامسونگ را مقصر قلمداد کردند. اما این شرکت با اعلام این موضوع که نقشی در توزیع هدایا نداشته، این اتهام را نپذیرفته است. در ادامه، بیانیه رسمی این شرکت را با هم مرور می‌کنیم، ضمن اینکه به‌نظر می‌رسد کمیته بین‌المللی المپیک تصمیم گرفته تا این هدایا را به ورزشکاران ایرانی نیز اهدا کند.

بیانیه رسمی شرکت سامسونگ در ارتباط با سوءتفاهم توزیع هدایای المپیک زمستانی ۲۰۱۸

شرکت سامسونگ الکترونیکس بیش از ۴ هزار گوشی ویژه المپیک پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸ (نسخه‌ای خاص از گوشی گلکسی نوت ۸) را به کمیته بین‌المللی المپیک و کمیته برگزاری المپیک ۲۰۱۸ تحویل داده است. هرچند سامسونگ دخالتی در روند بررسی کمیته بین‌المللی المپیک برای تحویل این گوشی‌ها به ورزشکاران ایرانی نداشت، اما برای جلوگیری از هرگونه سوءتفاهم بصورت فعال اطلاعات لازم را در اختیار این کمیته قرار داده است. اکنون خوشحالیم که می‌شنویم کمیته بین‌المللی المپیک نهایتا به این تصمیم رسیده است که گوشی ویژه المپیک پیونگ‌چانگ ۲۰۱۸ را در اختیار ورزشکاران ایرانی قرار دهد.

شرکت سامسونگ ایران پیش از این حمایت کامل خود از حضور ایران در این بازی‌ها را با اعزام تیمی ۱۰ نفره از نمایندگان کشورمان برای حمل مشعل المپیک ثابت کرد. این تیم متشکل از ۹ چهره الهام‌بخش و موفق ایرانی بود که با پرچمداری بهرام رادان، بازیگر پرآوازه و محبوب کشورمان، به کره‌جنوبی سفر کرده و در کنار نمایندگان کشورهای مختلف در مراسم حمل مشعل المپیک شرکت کردند. این حرکت سامسونگ که در قالب مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت انجام شده استقبال گسترده ورزش دوستان ایرانی را به همراه داشت.

سامسونگ همواره خانواده ایرانی خود را به عنوان بخشی از هویت جهانی خویش به رسمیت شناخته و به آنها احترام کامل گذاشته است و در این جریان نیز نگرانی بجای مردم ایران را به اطلاع کمیته بین‌المللی المپیک و دیگر مسئولان این بازی‌ها رسانده است. ما از نظرات کاربران ایرانی‌مان قدردانی کرده و همواره تمامی تلاش خود را برای حل هرگونه مشکلی به کار خواهیم بست، حتی اگر خودمان نقشی در آن نداشته باشیم. حضور و تعهد ما در ایران و نوع عملکردمان در این کشور نشان می‌دهد تا چه حد حقوق تمامی افراد را برای دسترسی برابر و واقعی به فناوری، به رسمیت می‌شناسیم.

7 دیدگاه
 1. احمدرضا می گوید

  چی شد؟!!!
  از ترس اینکه مشتری های ایرانی رو از دست بده اومد مثلا یه جوری جمعش کنه!

 2. Arash_rahmati می گوید

  اره چون ایران تحدیدش کرد وگرنه عمرا میداد

 3. نگین می گوید

  گند زد با این حرکتش سامسونگ …از چشم همه افتاد

 4. حمید می گوید

  یعنی اینقدر ضعیف عمل میکنم هر کسی برامون شاخ و شونه میکشه. اینهمه برند دیگه. راحت میشد با یه هفته تعلیق خرید و واردات از گمرک، کاری کرد تا عمر دارن از این غلطا نکنن. بازار هم که پر از جنس و برند مختله فشاری هم نمیومد.
  خودم میدونم حرفم مفته!!!
  مسئولای ما عرضه ندارن از شرکت های خارجی بخوان خدمات پس از فروش بدن بعد من انتظار دارم مسئولی که وارد کننده هست بیاد تعلیق کنه. خودمو مسخره کردم

 5. رامین می گوید

  دم الجی گرم ,حالا ب هر دلیلی ک داشته واسه بازار خودش ,گفته ما به ورزشکارا ایرانی v30 پلاس و تلویزیون اولد میدیم .
  سامسونگ یکی از پرفروشترین مراکز فروش گوشیاش تو ایران ,عجب گندی زده

 6. AliMansori می گوید

  ای کاش این سایت ها حقیقت رو مینوشتن
  سامسونگ کتبا عذر خواهی کرد و قضیه تمام شد
  یه عده میخواستن نام سامسونگو توی ایران خراب کنن که خب موفق نشدن

  1. شاهرخ می گوید

   آخی؟ گوشی دامدونگ داری؟ دامدونگتون گند زد ناجوره به چیز خوری افتاد

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم