معرفی 10 پیج پرطرفدار ایرانی در اینستاگرام

شاید برای بسیاری از ایرانی‌ها مهم باشد که بدانند پر طرفدارترین پیچ اینستاگرام ایرانی متعلق به چه کسی است؟ از میان هنرمندان، بازیگران، خواننده‌ها، ورزشکاران و حتی سیاسیون، افرادی هستند که در پر فالوور ترین پیچ ایرانی اینستاگرام قرار دارند، به طور طبیعی هر چه چهره‌های هنری، ورزشی یا سیاسی محبوب‌تر و شناخته شده‌تر باشند، میزان طرفداران آن‌ها در اینستاگرام بیشتر است.

اما گاهی اوقات برخی مسائل حاشیه‌ای، مانند ازدواج یک هنرمند، خبری در مورد ممنوع‌الکار شدن او، موفقیت در برد یک جایزه هنری یا مقام ورزشی هم باعث می‌شود تا به یک باره صفحه آن فرد با افزایش دنبال کنندگان به یکی از پر طرفدارترین پیچ های اینستاگرام ایرانی تبدیل می‌شود.

جالب است بدانید در ایران پیج هیچ بازیگر، خواننده، ورزشکار یا سیاست‌مداری به عنوان پر فالوور ترین پیچ ایرانی اینستاگرام شناخته نمی‌شود، بلکه حسن ریوندی به عنوان یک هنرمند و استنداپ‌ کمدین توانسته به عنوان پر فالوور ترین پیچ ایرانی اینستاگرام شناخته شود.

می‌توان تبلیغات گسترده حسن ریوندی در وب‍‌سایت‌های مشهور را یکی از دلایل موفقیت او در اینستاگرام نامید، البته او بیش از دیگر افراد حاضر در این فهرست در اینستاگرام فعال است و تقریبا روزانه کلیپ‌های کوتاه طنز را با فالوورهای خود به اشتراک می‌گذارد.

پس از حسن ریوندی، مهناز افشار بازیگر زن محبوب و البته پرحاشیه ایرانی با حدود 14 میلیون نفر فالوور در رتبه دوم قرار دارد، رامبد جوان، محمد رضا گلزار و سحر قریشی نیز به عنوان دیگر بازیگران حاضر در میان پنج صفحه اول پرفالوور ترین پیچ ایرانی اینستاگرام قرار دارند.

همه افراد در میان فهرست پر طرفدارترین پیچ اینستاگرام ایرانی بازیگر و هنرمند هستند، تنها ورزشکار حاضر در این لیست، علی کریمی بازیکن سابق و اسطوره فعلی تیم پرسپولیس است.

حسن ریوندی

تعداد فالوور: 16.7 میلیون

مهناز افشار

تعداد فالوور: 14.1 میلیون

پر طرفدارترین پیچ اینستاگرام ایرانی

رامبد جوان

تعداد فالوور: 11.6 میلیون

محمدرضا گلزار

تعداد فالوور: 10.7 میلیون

پر طرفدارترین پیچ اینستاگرام ایرانی

سحر قریشی

تعداد فالوور: 9.1 میلیون

بهنوش بختیاری

تعداد فالوور: 9 میلیون

الناز شاکردوست

تعداد فالوور: 8.9 میلیون

پر طرفدارترین پیچ اینستاگرام ایرانی

علی کریمی

تعداد فالوور: 8.2 میلیون

پر طرفدارترین پیچ اینستاگرام ایرانی

بهنوش طباطبایی

تعداد فالوور: 7.9 میلیون

 

امین حیایی

تعداد فالوور: 7.4 میلیون

ممکن است شما دوست داشته باشید