آیا توئیتر تصمیم به خرید Flipboard دارد؟

شب گذشته شایعات حول محور اپلیکیشن روزنامه‌ای Flipboard می‌چرخید که در آن گفته می‌شد توئیتر تصمیم دارد این سرویس محبوب را با قیمت ۱ میلیارد خریداری کند. فیلیپ‌برد اعلام کرده است که ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد (کاربرانی که از این سرویس در حال حاضر استفاده می‌کنند). البته برخی نیز بر این باور هستند که روند رشد این سرویس کند شده است و شرایط سابق را ندارد. به احتمال زیاد کمپانی توئیتر می‌خواهد از سرویس Flipboard برای مطلع کردن کاربرانش از آخرین اخبار استفاده کند.

Twitter-to-buy-Flipboard-for-more-than-1-billion-in-stock-600x200 آیا توئیتر تصمیم به خرید Flipboard دارد؟

علاوه بر این توئیتر می‌تواند از طریق این سرویس خبر رسان درآمد تبلیغاتی نیز داشته باشد و برخی ارزش Flipboard را حدود ۸۰۰ میلیون دلار می‌دانند که این کمپانی خود اعلام کرده ۵۰ میلیون دلار در طول سال گذشته به دست آورده است.

توئیر خود نیز در حال حاضر ۳۰۲ میلیون کاربر دارد که که تصمیم دارد با خرید Flipboard یکی از مدیران این کمپانی را نیز با نام آقای McCue به سرویس خود بیاورد. این فرد از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۲ یکی از اعضای هیئت مدیره توئیتر بود که اکنون در Flipboard مشغول به کار است اما در طول این مدت به دلیل این که دو اپلیکیشن مذکور با یک دیگر رقابت داشتند، از توئیتر خارج شد.

گفتنی است که اپلیکیشن فیلیپ‌برد در ابتدا تنها برای آی‌پد در سال ۲۰۱۱ عرضه شد و بعد از مدتی کاربران آی‌فون نیز به آن دسترسی پیدا کردند و اکنون این سرویس در اختیار کاربران اندروید و ویندوز فون نیز قرار دارد.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم