قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!

apple6_600x400-450x300 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!  قلم ۹۹ دلاری اپل یک ابزار بسیار عالی برای نقاشی، یادداشت کردن، کامنت گذاشتن روی نوشته‌ها و … است. میزان استقبال از این قلم بیش از انتظار بوده و سفارشات اولیه‌ای که eBay دریافت کرده، بیش از مقدار موجودش است که احتمالا تا ماه آینده برای پاسخگویی به آن‌ها زمان نیاز دارد.

یک دلیل برای محدودیت در عرضه این استایلوس وجود دارد، این که ممکن است اپل به دنبال سنجیدن میزان تمایل خریدان آی‌پد پرو به خرید قلمش باشد. گزارش شده که تولید استایلوس اپل بسیار سخت است و وب‌سایت معروف iFixit هم پس از بررسی این موضوع را بیان کرده است. قلم اپل یک مادربرد بسیار ظریف دارد که برای قرار گرفتن در قلم تا خورده، در پشت نوک قلم هم یک سنسور جای گرفته که شامل سیم‌های مینیاتوری است و به حساسیت نسبت به فشار کمک می‌کنند و پس از آن هم یک باتری لیتیوم یونی لوله‌ای قرار دارد. وب‌سایت iFixit پس از تلاش بسیار برای دوباره سر هم کردن این قلم، نمره یک از ۱۰ را برای قابل تعمیر بودن به آن داد.rTRrYJg4uknvQKUx.medium-450x338 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!  LbUxGWkVsdoUeyN3.medium-450x338 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!  CBJPRulXiiJOEoOB.medium-450x338 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!  F4rh2GDEklUkG4GY.medium-450x338 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!  4qFI2FOIPtUKyCWY.medium-450x338 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!

اما این همه ماجرا نیست، به تازگی نتایج استفاده مردم عادی‌ ( نه طراحان و هنرمندان) از قلم اپل نشان داده، جای گیری در دست (که ویژگی درجه یک این قلم است)، زوایای نوشتن و در کنار آن دقت در تشخیص میزان فشار، حس نوشتن با یک مداد واقعی بر روی کاغذ را به آن‌ها القا می‌کند.

باهم نگاهی داشته باشیم به چند نمونه از یادداشت‌هایی که با Apple Pencil نوشته شده:apple-pencil-sample--336x450 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!  apple-pencil-sample-2 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!  apple-pencil-sample-3-338x450 قلم اپل، ابزاری بی‌نظیر اما غیر قابل تعمیر است!

1 دیدگاه
  1. معين می گوید

    کجاست استیو جابزی که انگشت رو جایگزین قلم معرفی می کرد!

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم