حل مشکلات آیفون‌های جدید و قدیم با بروزرسانی به iOS 9.2

0

ce-aduce-nou-iOS-9.2 حل مشکلات آیفون‌های جدید و قدیم با بروزرسانی به iOS 9.2

حتما از مشکلات دستگاه‌هایی که به iOS 9 آپدیت شده‌اند، شنیده‌اید. به این صورت که دستگاه‌های قدیمی‌تری که به این سیستم عامل بروزرسانی شده‌اند در عملکرد رابط کاربری و تصاویر دچار کندی هستند. اپل چندین آپدیت برای برطرف کردن این مشکلات عرضه کرد که متاسفانه تاثیر چندانی نداشتند. اما ظاهرا آپدیت iOS 9.2 بسیاری از این مشکلات را برطرف کرده است، هر چند باز هم در برخی از آیفون‌ها در رابط کاربری لگ دیده می‌شود. در واقع آپدیت نامبرده بیشتر روی دستگاه آیفون ۶ پلاس موثر بوده است.

پیش از این برخی از کاربران آیفون ۶ پلاس از مشکل Spotlight Search، دوربین و رابط کاربری شاکی بودند که با وجود آپدیت جدید این مشکلات برطرف شده است. هر چند با برطرف شدن مشکل کندی سرعت، هنوز هم سیستم عامل جدید به پای توانایی و سرعت iOS 8 نمی‌رسد. آپدیت ۹.۲ که روز سه شنبه منتشر شد، مشکل موجود در آیپد پرو را نیز برطرف کرده است.

با اینکه iOS 9.2 باعث ارتقای عملکرد آیفون‌های قدیمی‌تری چون ۴S ،۵ ،۵S و ۶ شده است، این ارتقا به حدی نبوده که قابل توجه باشد و عملکرد دستگاه را متحول کند.

اگر دستگاه‌تان پس از بروزرسانی هنوز هم مشکل دارد، تلاش کنید از روش هارد ری‌بوت استفاده کنید. فقط بخاطر داشته باشید که اینکار را چند ساعت پس از بروزرسانی انجام دهید.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم