قیمت سونی Xperia Z مشخص شد! Reviewed by Momizat on . پس از اینکه چندروز پیش اولین عکس رسمی و مطبوعاتی Xperia Z منتشر شد، حالا امروز وب سایت تایلندی SonyXP عکسی جدید را همراه با قیمت این گوشی هوشمند در تایلند در دس پس از اینکه چندروز پیش اولین عکس رسمی و مطبوعاتی Xperia Z منتشر شد، حالا امروز وب سایت تایلندی SonyXP عکسی جدید را همراه با قیمت این گوشی هوشمند در تایلند در دس Rating:
مسیر: خانه » خبر » قیمت سونی Xperia Z مشخص شد!

قیمت سونی Xperia Z مشخص شد!

پس از اینکه چندروز پیش اولین عکس رسمی و مطبوعاتی Xperia Z منتشر شد، حالا امروز وب سایت تایلندی SonyXP عکسی جدید را همراه با قیمت این گوشی هوشمند در تایلند در دسترس عموم قرار داده است.

001

بر اساس اطلاعات منتشره، این گوشی (به صورت آنلاک) در تایلند با قیمت 19990 بات تایلند که تقریبا معادل با 655 دلار است عرضه خواهد شد. البته ممکن است در کشورهای مختلف تفاوت‌های جزئی قیمت وجود داشته باشد اما به هر حال حدود قیمت اکسپریا زد 655 دلار می‌باشد. همچنین گفته شده که این مدل احتمالا در ماه مارس امسال عرضه خواهد شد.

برای اطلاعات کامل و دقیق باید منتظر برگزاری نمایشگاه CES بمانیم. به نظر شما Xperia Z می‌تواند بر موفقیت‌های سونی موبایل در این بازار آشفته و پر از رقیب بیفزاید؟

دیدگاه ها (100)

دیدگاه شما

تمامی حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به وب‌سایت آی تی رسان بوده و استفاده از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز است. hosted by morvahost.com

رفتن به بالای صفحه