گزارش آی‌تی‌رسان از همایش سالیانه ایسر با محوریت لپ‌تاپ‌های گیمینگ

عصر روز چهارشنبه شرکت ایسر به همکاری سازگار ارقام، همایش سالانه خودش را با تمرکز بر روی لپ‌تاپ‌های گیمینگ برگزار کرد. این همایش با حضور مدیران فروش، اصحاب رسانه و قهرمانان دنیای گیم کشور در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

پیش از شروع رسمی مراسم، ترتیبی داده شده بود تا شرکت‌کنندگان بتوانند در سه بخش کانتر استریک، فیفا و ریسینگ با قهرمانان ملی دنیای گیمینگ رقابت کنند و در این میان قدرت لپ‌تاپ‌های گیمینگ ایسر را به چالش بکشند.

کارکترهای مشهور دنیای گیم نظیر هیتمن در مراسم حضور داشتند و رنگ و بوی متفاوتی را به مراسم داده بودند. در حاشیه‌های بخش مسابقات نیز جدیدترین محصولات ایسر به نمایش گذاشته شده بود تا مهمانان بتوانند با این تولیدات از نزدیک کار کنند.

ACER-Event-Mojtaba-9 گزارش آی‌تی‌رسان از همایش سالیانه ایسر با محوریت لپ‌تاپ‌های گیمینگ

مراسم به‌صورت رسمی و با مجری‌گری محمد حسین میثاقی آغاز شد. در ابتدا سعید فرازمند مدیر کل فروش و توسعه بازار ایسر در خاورمیانه به ارایه آماری کلی از وضعیت این برند پرداخت. فرازمند ضمن اشاره به متمرکز بودن برند ایسر بر روی سه بخش تولید سخت‌افزار، تولید محتوا و نیازهای آینده و Cloud شخصی گفت:

شرکت ایسر در ابتدا به مدت ۱۰ سال تنها برای سایر کمپانی‌ها به تولید محصول پرداخته و پس از این مدت برند ایسر به ثبت رسیده است. ۱۳ سال بعد ایسر توانسته خودش را به جمع ۵ برند برتر دنیا برساند. ایسر در سال ۲۰۰۸ و به منظور گسترش فعالیت‌های خودش وارد حوزه‌های دیگر شده است.

ACER-Event-Mojtaba-8 گزارش آی‌تی‌رسان از همایش سالیانه ایسر با محوریت لپ‌تاپ‌های گیمینگ

از نکات جالب اشاره شده توسط فرازمند می‌توان به آماده شدن یک محصول توسط ایسر در هر ۲ ثانیه اشاره کرد که فوق‌العاده است. مدیر کل فروش و توسعه بازار ایسر در خاورمیانه صحبت‌هایش را با معرفی دو سیستم Aero Blade و LiquidLoop ادامه داد:

 LiquidLoop تکنولوژی انحصاری ایسر است که از یک خنک‌کننده مایع در دستگاه استفاده می‌‌کند و بنابراین دیگر نیازی به فن در این محصولات نیست؛ در نتیجه هیچ صدا و یا نویزی شنیده نشده و خبری هم از گرد و خاک نخواهد بود.

AeroBlade نام تکنولوژی دیگر ایسر است که شامل فن‌هایی بسیار نازک و حرفه‌ای می‌شود تا ضمن افزایش بازدهی، سرعت بیشتری نیز ارایه کنند. این فن‌ها بسیار نازک بوده و از جنس فلز ساخته شده‌اند.

ACER-Event-Mojtaba-5 گزارش آی‌تی‌رسان از همایش سالیانه ایسر با محوریت لپ‌تاپ‌های گیمینگ

سایر صحبت‌های فرازمند در رابطه با تولیدات این کمپانی بود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Predator Triton 700 نازک‌ترین و قدرتمندترین لپ‌تاپ گیمینگ دنیا، باریک‌ترین نوت بوک دنیا با نام Swift 7، اولین دستگاه تبلت ۲ در ۱ بدون فن دنیا با نام Switch، قدرمندترین نوت بوک گیمینگ دنیا با نام Predator X21  و باریک‌ترین All in One بدون فن دنیا اشاره داشت.

در پایان نیز مرحله نهایی مسابقات بر روی استیج و در حضور مهمانان انجام گرفت و افراد برگزیده به‌صورت گروهی متشکل از دو نفر به رقابت با برترین گیمرهای ایران پرداختند و جوایز خود را دریافت کردند.

ACER-Event-Mojtaba-7 گزارش آی‌تی‌رسان از همایش سالیانه ایسر با محوریت لپ‌تاپ‌های گیمینگ

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم